YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ağrı Valisi Işın: 'Aramıza fitne sokanlara fırsat vermeyeceğiz'
Ağrı Valisi Işın: 'Aramıza fitne sokanlara fırsat vermeyeceğiz'
16 Ocak 2016 19:56
Ağrı'da vatandaşların sorunlarını ve isteklerini dinleyen Ağrı Valisi Işın, "Aramıza fitne sokanlara fırsat vermeyeceğiz. Allah rızası için kendi huzurunuzu kendi elinizle bozmayın" dedi.

Ağrı Valisi Musa Işın, eşi Tuban Işın ile Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Vatandaşlarla sohbet eden, onların sorunlarını ve isteklerini dinleyen Işın, yaptığı konuşmada, devletimiz ve hükümetimiz son 10 yıldır çok ciddi ve güzel hizmetler yaptığını söyledi.

Devletimizin kıymetini bilmemiz gerektiğini ifade eden Işın, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Aramıza fitne sokanlara fırsat vermeyeceğiz. Allah rızası için kendi huzurunuzu kendi elinizle bozmayın. Ocağınıza ateş düşürmeyin. Bakın yanlış insanların peşinden gidenler, yanlış iş yapanlar. Sürekli gözyaşı ve acı hissetmek zorundadırlar. 

Gözyaşı dökecekler, kalplerinde sürekli acı hissedecekler. Gençler sizler asla ve asla maceralara kapılmayın. Çocuklarınıza sahip çıkın. Çocuklarınızı siz 18, 20 yaşına kadar büyütüyorsunuz. Art niyetli kişiler gelip elinizden alıp götürüyor. Siz çocuklarınızı onlar için mi büyüttünüz, biz çocuklarımızı onlar için mi büyütüyoruz."

Ağrı'nın huzurlu bir yer olduğunu bu huzurun kıymetini bilmemiz gerektiğini vurgulayan Işın, "Devletimiz güçlüdür, zengindir. Her türlü gaddarlığın üstünden gelir, her türlü zalimi ezer. Mazlumun, fakirinin ve yetiminin yanındadır. Kimsesizin yanındadır. Bu devlet kimsesizlerin kimsesidir" diye konuştu.


AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler