YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adana'da ufo iddiası!
Adana'da ufo iddiası!
06 Kasım 2013 13:05
Adana’da, İncirlik Hava Üssü yakınlarında ufo görüntülendiği iddia edildi.

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, özel bir şirkette iş güvenliği sorumlusu olarak çalışan K.Rıza Taktakoğlu’nun 23 Ekim 2013 tarihinde Adana İncirlik Hava Üssü’nün hemen yanındaki E-5 otoyolunun kesiştiği bölgede görevli olduğunu, inşaatı sürmekte olan binanın üzerinde çalışan işçileri gözlemlerken, binanın hemen üzerinde disk şeklinde, havada sessiz bir şekilde asılı duran garip bir cismi fark ederek art arda 5 kare fotoğrafını çektiğini bildirdi.

Bu seri fotoğraflar üzerinde özel filtre analizi ve programlarla yapılan her türlü piksel, gölge, ışık, kontrast, negatif gibi incelemede, değerlerin detaylı olarak incelenmesi ve analizleri sonucu, fotoğraflanan cismin kesinlikle montaj olmadığının tespit edildiğini belirten Akdoğan, cismin kesinlikle Venüs, Çin feneri, kuş, leke, balon, fotomontaj, ışık yansıması, atmosferik fenomen veya yanılsama gibi açıklanabilir doğal fenomenler olmadığının belirlendiğini kaydetti.

Türkiye’de son 10 yıldır yapılan ihbar ve gözlemlerdeki artışın her yıl yüzde 15-20 civarındayken, 2013 yılında yapılan gözlem ve ihbar sayısının, diğer yıllara göre yüzde 50 artış gösterdiğini vurgulayan Akdoğan, birkaç hafta içinde Türkiye hava sahasında son 4-5 ay içinde gözlemlenen ve belgelenen UFO’larla ilgili basın açıklaması yapılacağını sözlerine ekledi.

 

İHA

13:35
 // UFFF O L
Vala söyleyince de, adımız deliye çıkıyor. Ben de 1999 da ağostos ayında havada garip manevralar yapan (fizik dışı manevra) ışıklı bir cisim gördüm. İlerlerken aniden geri duruyor, havada asılı kalıyordu. İşin tuhaf yanı, havada değil de, yerden bir uğultu geliyordu. Meğerse benden başka görenler arasında, dönemin vali'si de varmış. İster inanın, ister inanmayın....
06 Kasım 2013 13:35
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler