YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adana'da kayıp kardeş vakası!
Adana'da kayıp kardeş vakası!
01 Mart 2016 10:59
Adana'nın Yüreğir ilçesinde, iki erkek kardeş aniden kayboldu. Biri 17 diğeri 15 yaşında olan iki kardeşten 4 gündür haber alınamıyor. Aile çocuklarının hiçbir dini veya siyasi örgütle ilgisinin bulunmadığını belirtti.

Merkez Yüreğir İlçesi'ndeki Bahçelievler Mahallesi'nde yaşayan 6 çocuk babası 45 yaşındaki şoför Mahmut Kara'nın oğulları Koza İmam Hatip Lisesi 1'inci sınıf öğrencisi Salih Kara ile Koza Ortaokulu 7'nci sınıf öğrencisi Ahmet Kara, 26 Şubat günü öğleden sonra evde yemek yedikten sonra dışarı çıktı. Oğullarının geç saatlere kadar dönmemesi üzerine Mahmut Kara, Köprübaşı Polis Merkezi'ne giderek kayıp başvurusunda bulundu. Kentin her yerinde oğlunu arayan Mahmut Kara ile birlikte polisin yaptığı çalışmalardan henüz sonuç alınamadı.

Çocuklarının hiçbir dini veya siyasi örgütle ilgisinin bulunmadığını belirten Mahmut Kara, "Çocuklarımın hayatından endişe ediyorum. Daha önce hiç evden ayrılmamışlardı. Çok zor durumdayız. İnsanlık adına çocuklarımı görenlerin yardımcı olmasını istiyorum" dedi.

Dakika dakika neler oluyor? Öğrenmek için hemen tıklayın.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler