YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adana'da bir TIR dolusu bomba ve silah ele geçirildi!
Adana'da bir TIR dolusu, roket atar, füze, bomba ve silah ele geçirildi. TIR şoförü gözaltına alındı. Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, kentte bir tırda bin 200 roket başlığı ele geçirildiğini bildirdi.
Adana'da bir TIR dolusu bomba ve silah ele geçirildi!
07 Kasım 2013 / 11:43 Güncelleme: 07 Kasım 2013 / 14:45

Adana'da bir TIR dolusu, roket atar, füze, bomba ve silah ele geçirildi. TIR şoförü gözaltına alındı.Adana polisi, sabah saatlerinde yüklü miktarda uyuşturucu getirileceği ihbarı üzerine Metal Sanayi'ndeki bir işyerine baskın yaptı. Takibe alınan Konya plakalı TIR, sanayi sitesine gelince durdurulup narkotik köpeklerle arama yapılmak istendi. Ancak dorsesi açılan TIR'da adeta bir cephanelikle karşılaşıldı.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Roket, füze, el bombası ve çeşitli çap ve markada silah olduğu ileri sürülen TIR'ın çevresinde geniş güvenlik önlemi alındı. Terörle Mücadele Şubesi ve Bomba imha ekiplerinin kontrolünde TIR, eskortlarla Şakirpaşa Polis Merkezi'ne götürüldü. Merkezin çevresinde de önlem alan polis, buraya kimseyi yaklaştırmadı. TIR'ın burada boşaltılıp, silahların envanterinin çıkartılacağı öğrenildi.İsmi açıklanmayan TIR şoförü gözaltına alınırken olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldı.

Adana Valisi, Hüseyin Avni Coş'tan alınan bilgilere göre 9 kişiden bilgi alınıyor.

 

DHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler