YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adana'da bir garip olay
Adana'da bir garip olay
22 Kasım 2011 08:55
Adana'da bakkal dükkanında çalışan ilköğretim öğrencisi bir çocuk, eve gidiş yolunda tanımadığı bir adam tarafından bacağından bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Adana'da, 30 yaşındaki bir adam, "Geçmiş bayramın kutlu olsun" deyip uzattığı elini öpmeyen küçük çocuğu bacağından bıçakladı.  

Olay, Mithatpaşa Mahallesi, 58143 sokak üzerinde bulunan çocuk parkında, saat 20.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Şükran Çobanoğlu İlköğretim Okulu 6'ıncı sınıf öğrencisi olan 11 yaşında ki Ferhat Gönen, öğle sonları çalıştığı bakkal dükkanı kapandıktan sonra evine dönmek için yola çıktı. Kestirme yolu kullanarak parkın içinden geçen Gönen, burada bankın üzerinde oturan bir adam ve yanında ki çocuk tarafından durduruldu.

Küçük çocuğa elini uzatan adam, "Yeğenim geçmiş bayramın kutlu olsun. Öp bakalım elimi" dedi. Hiç tanımadığı adamın tavırları karşısında korkan Ferhat Gönen, söyleneni yapmayıp uzaklaşmak istediği sırada, bu kez kolundan tutularak engellendi. Cebinden bıçak çıkaran adam, küçük çocuğu bacağından bıçaklayıp yanında ki çocukla beraber kaçtı. Kanlar içinde ağlayarak eve giden küçük çocuk, çalıştığı bakkal dükkanının sahibi tarafından otomobille Numune Hastanesi'ne götürüldü.

Bacağına 3 dikiş atılan Gönen, "Çok korktum. Adamı ve yanında ki çocuğu daha önce hiç görmemiştim. Benden ne istediklerini bilmiyorum. 'Geçmiş bayramın kutlu olsun' deyip elini öpmemi söyledi. Öpmeyince de bıçakladı" dedi. Yapılan araştırma neticesinde, küçük çocuğu bıçaklayan kişinin 30 yaşında ki N.K. isimli şahıs olduğu belirlendi. Polis, zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı. Soruşturma sürüyor.

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler