YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Adana'da bıçaklı kavga: 1 ölü
Adana'da bıçaklı kavga: 1 ölü
25 Haziran 2013 20:08
Adana'da daha önce birlikte yaşadığı kadını, alacaklılarının yanındagören kişi, çıkan bıçaklı kavgada bir kişiyi öldürdü iki kişiyi yaraladı.

Alınan bilgiye göre, Okman Ö. (46), daha önce borç para aldığı Kuttisi Y. (49) ve Sena Y. (37) ile merkez Seyhan ilçesi Şakirpaşa Mahallesi'nde buluştu. Okman Ö, eskiden birlikte yaşadığı Sibel D'yi de (39), tefecilik yaptığı iddia edilen Kuttisi Y'nin yanında görünce ikili arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Okman Ö, üzerinde taşıdığı bıçakla, Kuttisi Y, Sibel D ve Sena Y'yi bıçakla yaraladı.

Okman Ö, olayın ardından kaçarken, yaralılar ambulanslarla Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet, Adana Devlet ve Numune Eğitim ve Araştırma hastanelerine kaldırıldı.

Yaralılardan Kuttisi Y, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Zanlı Okman Ö, olaydan 7 saat sonra polise teslim oldu.

Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğinde sorgusu yapılan Okman Ö'nün, "Cezaevine girmeden önce Kuttisi ve Sena'dan 4 bin lira borç para aldım. Cezaevinden çıktıktan sonra borcumun arttığını söylediler. Konuşmak için buluşmaya karar verdik. Otomobille geldiklerinde yanlarında iki ay önce ayrıldığım Sibel D'yi görünce, yanında ne işi olduğunu sordum. Kuttisi de 'O artık benim eşim' yanıtını verince kendimi kaybettim. Ne yaptığımı hatırlamıyorum" dediği öğrenildi.

Yaklaşık 3 ay önce adam yaralama suçundan yattığı cezaevinden Denetimli Serbestlik Yasası kapsamında tahliye olduğu belirtilen Okman Ö, sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

 

AA

Etiketler: , ,
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler