YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
96 yaşında ameliyat oldu
96 yaşında ameliyat oldu
13 Şubat 2016 08:50
Marmaris'te düşme sonucu sol kalça kemiği kırılan 96 yaşındaki Remziye Özyalçın, Uşak Marmaris Yücelen Hastanesin'de geçirdiği başarılı ameliyat sonrası sağlığına kavuşarak hastaneden yürüyerek çıktı.

Armutalan Mahallesi'ndeki evinde merdivenden düşen yaşlı kadın ,kızı tarafından Özel Marmaris Yücelen Hastanesi'ne getirildi.Ortopedi servisine yatırılan Özyalçın'ın yapılan muayene sonucu sol kalça kemiğinde kırık tespit edilip ameliyat kararı alındı.

Ortopedi Uzmanı Dr. Süleyman Hatay ve Anestezi Uzmanı Dr. İsa Bayram’ın değerlendirmeleri sonucu Özyalçın , spinal anestezi (belden uyuşturma) ile ameliyata alındı. Yaklaşık 2 saat süren başarılı bir operasyondan sonra Remziye Özyalçın ertesi gün yürüme egzersizlerine başladı. Hasta yatağında doktoru ile anı fotoğrafı çektiren Özyalçın; “Yürürken düştüm ve sol kalça kemiğimi kırdım. Kızım hemen hastaneye getirdi. Doktorlarım ameliyat kararı aldı. Çok başarılı bir ameliyat geçti ve sağlığıma kavuştum. Tüm doktorlarıma ve hastane ekibine teşekkür ederim” dedi. 
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler