YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
8 yaşındaki arkadaşını öldürdükten sonra...
Antalya'da 10 yaşındaki arkadaşı tarafından av tüfeğiyle vurularak öldürüldüğü iddia edilen 8 yaşındaki Ömer Erkan Boz, defnedildi.
8 yaşındaki arkadaşını öldürdükten sonra...
02 Ekim 2014 / 14:45 Güncelleme: 02 Ekim 2014 / 14:59

Boz'un cesedi, babası Bayram Boz ve yakınları tarafından Antalya Adli Tıp Kurumu morgundan alındı. Cenaze, önce Dağ Mahallesi Zafer Caddesi'ndeki evlerine götürüldü.

Bu sırada yakınları fenalık geçirdi. Burada okunan duanın ardından cenaze, Doyran Mezarlığı'nda kılınan cenaze namazının ardından aynı yerde toprağa verildi.

Öte yandan olayı gerçekleştirdiği öne sürülen 10 yaşındaki M.C.N, babası T.N, annesi H.N. ile 16 yaşındaki ablası D.N'nin jandarmadaki ifadelerinin ardından serbest bırakıldığı öğrenildi. Soruşturmanın savcılıkça sürdürüldüğü kaydedildi. 

Olay nasıl gelişti?

Konyaaltı ilçesi Dağ Mahallesi Zafer Caddesi'nde ailesiyle oturan ve dün 15.30'dan sonra haber alınamayan 8 yaşındaki Ömer Erkan Boz, çalılıkların ölü olarak bulunmuştu.

Jandarma ekiplerinin yaptığı incelemede, Boz'un kafasından av tüfeğiyle vurulduğu, daha sonra bahçeye kadar sürüklendiğini tespit edilmişti.

T.N'nin 10 yaşındaki oğlu M.C.N'nin, babasına ait av tüfeğini boş zannedip ateşleyerek evlerinin balkonunda oynadıkları Ömer Erkan Boz'u öldürdüğü, ardından panikleyerek "düştüğünün zannedilmesi" için ikinci kattan attığı, buradan da sürüklenerek portakal bahçesine bıraktığı önü sürülmüştü.

 

 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler