YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
600 TL'yi alınca vazgeçti
600 TL'yi alınca vazgeçti
30 Ocak 2010 19:01
Piyasaya 700 TL borcu olduğunu söyleyen ve dilencilik yapan şahıs intihara kalkıştı.

Zonguldak'ta dilencilik yaptığı belirtilen bir şahıs, 12 katlı iş merkezinin en üst katına çıkarak intihar etmek istedi. 700 TL borcu bulunduğunu söyleyen Kılıç, polisin arasında topladığı 600 TL ile ikna edildi. Kılıç, polis otosuna bindirilmek için getirildiği iş hanının girişinde ise sara nöbeti geçirdi. 
 

Karabük'ün Safranbolu ilçesinden Zonguldak'a geldiği ve dilencilik yaptığı belirtilen Tevfik Kılıç(27),  12 Katlı İş Merkezi'nin en üst katına çıktı. En üst katın terasında profile tutunan Tevfik Kılıç, kendisini aşağıya sarkıttı. Piyasaya 700 TL borcu bulunduğunu söyleyerek, kendisine yardım edilmesini isteyen Tevfik Kılıç, uzun süre polisler tarafından ikna edilmeye çalışıldı. Belediye başkanı ve valinin binaya gelmesini isteyen Kılıç, polislerin aralarında topladığı 600 TL'yi verince ikna edildi.

Aşağı inince bir anda yere yığılan ve titremeye başlayan Tevfik Kılıç'a sara nöbeti geçirdiği tespit edilmesi üzerine hazırda bekleyen sağlık ekipleri tarafından müdahale edildi.   Evli ve 2 çocuk babası olduğu belirtilen Kılıç'ın tedavisinin ardından gözaltına alınacağı bildirildi. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler