YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
5 günlük bebek terk edildi
5 günlük bebek apartman girişine terkedildi
5 günlük bebek terk edildi
14 Kasım 2010 / 16:32 Güncelleme: 14 Kasım 2010 / 16:32

Kırşehir'de bayram öncesi bir apartmanın giriş kapısına terk edilmiş beş günlük bir kız bebek bulundu. Mahalle sakinlerinin bulduğu bebeğe polisler sahip çıktı.
   

Kırşehir'de bugün saat 15.00 sıralarında Ahi Evran Mahallesi Gaziosman Paşa Caddesi'nde bir apartmanın giriş kapısında, apartman sakinleri tarafından bir kız bebek bulundu. Kundağa sarılı halde bulunan bebeği hemen yakındaki bir eve götüren apartman sakinleri olayı polise haber verdi. Olay yerine gelen polisler etrafta bir süre araştırma yaptıktan sonra, bebeği Kırşehir Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne getirdi. Hastanenin nöbetçi doktoru tarafından kontrol edilen bebeğin 5 günlük olduğu belirtildi.

Bebeğin bir sağlık kurumunda dünyaya geldiğini tespit eden doktorlar, Kırşehir'de dünyaya geldiyse annesinin kim olduğunun bulunabileceğini söyledi.
   

Bebeği kimin bıraktığını bulabilmek için şehirde geniş çaplı bir araştırma başlatan polis, bebeğin kundağındaki battaniyesinin renginden yola çıkarak MOBESE kameralarının kayıtlarını incelemeye başladı. Bebeğin, yakınları bulunamadığı takdirde Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağlı bir yurda yerleştirileceği belirtildi. CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler