YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
300 PKK'lı köşeye sıkıştırıldı
Mardin'in Nusaybin ilçesinde, sokağa çıkma yasağının başlamasının ardından yürütülen PKK operasyonlarında yoğunlaşan çatışmalar sonucunda 300 terörist köşeye sıkıştırıldı.
300 PKK'lı köşeye sıkıştırıldı
15 Mart 2016 / 19:25 Güncelleme: 15 Mart 2016 / 19:55

Mardin Valiliği tarafından Nusaybin ilçesinde uygulanan sokağa çıkma yasağının ardından başlayan çatışmalar yoğunlaştı. Asker ve polisin ortak düzenlediği operasyonda İpekyolu üzerinde bulunan tanklar, Fırat Mahallesi ve Dicle Mahallesi’nde bulunan barikatlara top atışları yapıyor. Bölgede şiddetli patlama ve ağır silah sesleri duyulurken, İpekyolu üzerinde bir iş yerinin de yandığı görüldü.

İlçenin Abdulkadirpaşa, Fırat, Dicle, Yenişehir ve Zeynelabidin Mahallelerinin cadde ve sokaklarında kazılan 200’ü aşkın çukur ve barikatlara 10 tonun üzerinde patlayıcının yerleştirildiği belirtilirken, yaklaşık 300 silahlı PKK’lı teröristin bulunduğu ileri sürülüyor.

 

 // Evren
Gerçek şu ki; bunların tamamı etkisiz hale getirilemez. Öldürebildiğimiz kadarını öldürecekler. İnşallah biz artık şehit vermeyiz....
16 Mart 2016 07:04
selo ile h.cemal nerede acaba?
 // Ömer
inşallah hiç bir kimseye ( asker- polis -halk) zarar gelmeden sağ olarak teslim alınırlar. Çünkü bu gibi durumlarda bir yalnış sürekli terörden rant devşiren dışarıdan fianase edilen satılık ve iliştirilmiş medya için fırsat olur.zor bir süreçten geçen ülkemizin dışarıdaki diş bileyen çakallardan çok içeride kaypak ve satılık hainlere dikkat etmek gerekir. teslim alınan her pkklının örgütün sonunu hazırlamada en etkili yöntem olacağını unutmamak gerekir....
15 Mart 2016 Salı 22:02
 // erkan
Sıkıstırılsa ne olacak bi emir koridor acilip kacacaklar...
15 Mart 2016 21:04
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler