YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
3 aylık bebek bu hale geldi
Bunun adı ihmal mi kaza mı? Mersin'de 2 yaşındaki çocuk kibritle oynarken kardeşinin beşiği tutuşturdu 3 aylık bebek ağır yaralandı.
3 aylık bebek bu hale geldi
04 Aralık 2009 / 21:29 Güncelleme: 04 Aralık 2009 / 21:29

Mersin'de mum yakmaya çalışan iki buçuk yaşındaki çocuk, mum yerine beşiği tutuşturunca 3 aylık kardeşini yaktı. Yüzü ve boynu yanan ve üçüncü derece yanık oluşan bebek Mersin Devlet Hastanesi'ndeki ilk tedavisinin ardından Adana Başkent Hastanesi'ne sevk edildi.

Mehmet ve Hanım Ergin çiftinin 2 yaşındaki çocukları, annesinin ekmek yapmak için üst kata çıkmasını fırsat bilerek kibritle oynamaya başladı. Bu sırada masadaki mumu alarak yakmaya çalışan 2 buçuk yaşındaki Mehmet, 3 aylık kardeşi Fatma'nın yattığı beşiği tutuşturdu. Bağırmalar üzerine aşağı inen anne Hanım Ergin küçük çaplı yangını söndürmeyi başarsa da bebeğinin yanmasına engel olamadı. Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde ilk müdahale yapılan 3 aylık Fatma bebek daha sonra Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumu ağırlaşan bebek, ardından da Adana Başkent Hastanesi'ne sevk edildi. 3. derecede yanık sonrası kafası boynu ve yüzü yanan Fatma bebeğin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Olay sonrası polislere ifade veren anne ve baba, gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı. n sorularını cevapsız bıraktı.

inşallah yaşamıyordur
 // selen ay
bence yaşamasa daha ii o yüz asla düzelmez...
13 Kasım 2012 23:52
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler