YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
24 gün sonra cesedi bulundu
24 gün sonra cesedi bulundu
16 Nisan 2010 20:39
24 gün önce muayene olmak için hastaneye giden ve daha sonra kendisinden haber alınamayan yaşlı adamın cesedi bulundu.

Sivas'ın Hafik ilçesinde, 24 gün önce muayene olmak için hastaneye giden ve daha sonra kendisinden haber alınamayan 75 yaşındaki kişinin cesedi bulundu.

Alınan bilgiye göre, beyin damarlarındaki tıkanıklık nedeniyle 22 Martta Bayıraltı köyünden muayene olmak için Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine giden ve muayenenin ardından kendisinden haber alınamadığı belirtilen Cemal Armutlu'nun cesedi Bayıraltı köyü köprüsü yakınlarındaki derede ceset bulundu.

Durumun jandarma ekiplerine bildirilmesinin ardından Armutlu'ya ait olduğu belinlenen ve çürümeye yüz tuttuğu bildirilen ceset Hafik İlçe Hastanesine kaldırıldı.

Cemal Armutlu'nun cesedinin otopsi yapılmak üzere CÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine gönderileceği bildirildi.

Bayıraltı köyündeki evinde yalnız yaşayan Armutlu'nun kaybolduğu, 2 gün önce İstanbul'dan köye gelen kardeşi Muharrem Armutlu'nun ağabeyine ulaşamaması üzerine anlaşılmış, daha sonra yaşlı adamı arama çalışması başlatılmıştı. AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler