YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
209 gündür kayıplar
Kayseri'de geçtiğimiz yıl Ramazan Bayramı'nın 2. gününde kaybolan 2'si kardeş 3 çocuktan 209 gündür haber alınamıyor.
209 gündür kayıplar
17 Nisan 2010 / 18:48 Güncelleme: 17 Nisan 2010 / 18:48

Kaybolan çocuklar üzerine oluşturulan Meclis Araştırma Komisyonu'nun üyeleri, kaybolan çocukların ailelerini ziyaret etti. 
 

Kurulan komisyondan umutlu olduklarını dile getiren Ahmet Tuna ve Dilruba Tekin'in annesi Leyla Tekin, "Yaklaşık 7 aydır çocuklarımız kayıp. Yüreğimiz yanıyor, canımız acıyor. Meclisin kurduğu komisyon ile çocuklarımızın bulunacağına inanıyorum. Bizleri ziyaret eden komisyon üyeleri, yapılan arama çalışmaları hakkında bilgi verdi. Umudumuz, inancımız komisyon sayesinde bulunmasıdır. İnşallah merhamete gelirler de çocuklarımızı bırakırlar. Umudumuzu hiçbir zaman yitirmedik, bundan sonra da yitirmeyeceğiz" dedi. 
 

Kaybolan çocuklardan Ahmet Tuna ve Dilruba Tekin'in 5 yaşındaki yeğenleri Melike Ekici, minik avuçlarını açarak onların bulunması için her gün Allah'a dua ediyor. Ekici, "Dayım ve teyzemin bulunması için her gün dua ediyorum. İnşallah onlara kavuşurum" diye konuştu. 
 

Kayıp çocuklar üzerine kurulan Meclis Araştırma Komisyonu üyeleri AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya, Ankara Milletvekili Aşkın Asan ve Aksaray Milletvekili İlknur İncesöz, aile ziyaretlerinin ardından Emniyet Müdürlüğü'ne çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 
 

Ahmet Tuna ile Dilbura Tekin ile Türkan Ay, geçtiğimiz Ramazan Bayramı'nın 2. günü şeker toplamak için evden ayrılmış ve bir daha kendilerinden haber alınamamıştı. İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler