YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
2013'ün son vahşeti!
2013'ün son vahşeti!
01 Ocak 2014 10:40
Şişli'de, Celal Eroğlu, tartıştığı kız arkadaşı Ebru Erenler'i tabancayla başından vurduktan sonra, kendi kafasına da ateş ederek intihara teşebbüs etti. Ağır yaralanan Ebru Erenler ve Celal Eroğlu kaldırıldığı hastanelerde tedavi altına alındı.

Olay Merkez Mahallesi Palazoğlu Sokak 3/A numarada bulunan Lita Bayan Kuaförü'nde meydana geldi.

İddialara göre, bir firmada güvenlik görevlisi olarak çalışan Celal Eroğlu (45) saat 20.30 sıralarında, kız arkadaşı Ebru Erenler'in (28) sahibi olduğu kuaför dükkanına geldi.

Celal Eroğlu, kuaför dükkanında tek olduğu öğrenilen Erenler'le henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışma sırasında belindeki tabancasını çeken Eroğlu, Ebru Erenler'in başına bir el ateş etti.

Celal Eroğlu daha sonra tabancasını kendi başına dayayarak ateşledi. Silah seslerini duyarak olay yerine gelen vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.

Sağlık ekipleri ağır yaralı olan Ebru Erenleri Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, Celal Eroğlu'nu ise Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. İki yaralınında sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler