YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
20 ton buğday yola saçıldı
20 ton buğdayla sıvı tutkal birbirine karıştı ortaya bu manzara çıktı
20 ton buğday yola saçıldı
06 Aralık 2009 / 00:15 Güncelleme: 06 Aralık 2009 / 00:15

Tekirdağ'da buğday yüklü kamyon ile sıvı tutkal taşıyan tankerin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı. Kazada yoldan çıkan tanker takla atarken kamyonda bulunan 20 ton buğday yola saçıldı.


 

20 ton buğday yükü olan kamyon sürücüsü Abdullah Uğur, Tekirdağ-Malkara karayolunun 7'nci kilometresine geldiğinde önünde seyreden Aydın Taplak yönetimindeki tankere çarptı. Çarpmanın etkisi ile savrulan sıvı tutkal yüklü tanker yol dışına çıkarak takla attı. Tankerde bulunan sürücü Aydın Taplak ile kardeşi Uğur Taplak, araç içerisinden çıkarak kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Buğday yüklü kamyonun sürücüsü Abdullah Uğur ise karayolunun ortasındaki bariyerlere çarparak durabildi. Kaza sonrası kamyonda bulunan 20 tonluk buğday yola saçıldı.

Olay yerine gelen iki farklı ambulans ile Tekirdağ Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan 3 kişinin hayati tehlikesinin olmadığı ve kazayı sıyrıklarla atlattıkları öğrenildi. Jandarma ekipleri kazayla ilgili olarak soruşturma başlattı. Kaza nedeniyle yaklaşık 2 saat trafiğe kapatılan Malkara-Tekirdağ karayolu temizliğin ardından trafiğe açıldı.
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler