YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
2 yaşında ama dehşeti gördü
Annesi ve dayısı babası tarafından öldürülen kendisi de yaralanan minik kız hastaneden taburcu oldu
2 yaşında ama dehşeti gördü
02 Ağustos 2010 / 16:50 Güncelleme: 02 Ağustos 2010 / 16:57

Eskişehir'de, babası annesi ile dayısını gözleri önünde öldüren ve olayda kendisi de kolundan yaralanan 2 yaşındaki kız çocuğu taburcu oldu. Hastanede gözlerini açan katil zanlısı kocanın ise, suçunu itiraf ettiği öğrenildi. 
 

Dün meydana gelen ve 2 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin de yaralandığı olayın ardından dram çıktı. Katil zanlısı M.B.'nin (30), yaklaşık iki ay önce şiddet uyguladığı eşinin Kadın Sığınma Evi'ne yerleştirilmesi üzerine Bahçelievler Mahallesi'nde 5 katlı bir binanın çatısına çıktığı, olay yerine kucağında 2 yaşındaki kızı S.B. ile birlikte getirilen Mediha B.'nin (19) kendisini affetmesi üzerine intihardan vazgeçtiği ortaya çıktı.

M.B.'nin, geçen süre zarfında şiddet uygulamaya devam ettiği eşi Mediha B.'nin daha fazla dayanamayıp ağabeyinin evine yerleşmesi üzerine karırsını ve kayınbiraderini kızının gözü önünde öldürmüştü.

KATİL ZANLISI KOCA İTİRAF ETTİ
Gözleri önünde annesi ve dayısı babası tarafından öldürülen S.B., hastanede tedavisi yapıldıktan sonra taburcu edildi. Olay sonrası ağır yaralı olarak kaldırıldığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alınan katil zanlısı M.B.'nin ise, gözlerini açtığı, sağlık durumunun iyiye gittiği ve polise suçunu itiraf ettiği öğrenildi. 

Olaydan geriye ise, öldürülen Mediha B.'nin 6 Hazirahn günü intihar maksatlı çatıda çıkan eşini vazgeçirmek için kucağında kızıyla gelirken kaydedilen görüntüleri kaldı.     
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler