YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
2 çocuğuyla ölüme atladı
Eskişehir'de bir anne 2 çocuğuyla Porsuk Çayı'na atladı. Çocukların cesedi bulundu, kaybolan annenin bulunması için çalışmalar sürüyor.
2 çocuğuyla ölüme atladı
09 Ekim 2009 / 23:16 Güncelleme: 09 Ekim 2009 / 23:20

Bir süre önce cezaevinden tahliye edilen M. Özer, Ömerağa Mahallesi'ndeki evlerinde nikahsız birlikte yaşadığı Dilek Dinçol'un (24), 6 aylık kızı Nisan ve 5 yaşındaki kızı Ayşen Özer ile dışarı çıkmasının ardından evde ''Yaşamak istemiyorum, intihar edeceğim'' yazılı not buldu. M. Özer'in Çarşı Polis Merkezine müracaat ederek durumu bildirmesi üzerine arama çalışmaları başlatılırken, Gökmeydan Mahallesi'ndeki Aydın Arat Parkı'ndaki bazı vatandaşlar, bir kadının 2 çocuğuyla Porsuk Çayı'na atladığını ihbar etti. Porsuk Çayı'nda arama çalışmaları başlatan Sivil Savunma dalgıçları, önce 6 aylık Nisan bebeğin, ardından da ablası Ayşen Özer'in cesedini buldu. Kaybolan annenin bulunması için çalışmalar sürdürülüyor.

 

Kız kardeşlerin cesetleri otopsi için Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

 

Öte yandan bir grup vatandaş, Gökmeydan Mahallesi'nden geçen Porsuk Çayı'nın kenarında korkuluklar olmadığı için bölgede sık sık intihar olaylarının yaşandığını ve parktaki ışıklandırmanın yeterli olmadığını belirterek, yetkililerin bu konuda önlem almamasına tepki gösterdiler.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler