YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
2 canlı bomba yakalandı
Muş İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yapılan operasyonda, PKK/KCK terör örgütü üyesi 2 terörist yakalandı.
2 canlı bomba yakalandı
07 Haziran 2016 / 15:17 Güncelleme: 07 Haziran 2016 / 18:53

Muş Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Muş İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan operasyonel çalışmalar neticesinde; 4 Haziran 2016 günü PKK/KCK terör örgütünün gençlik yapılanması (YDG-H) içerisinde faaliyetlerde bulunmak amacıyla ilimizde görevlendirildiği tespit edilen 2 terör örgütü mensubu yakalanmıştır” denildi.

Her iki örgüt mensubunun da Irak’ın kuzeyindeki kamplarda ÖSB (Öz Savunma Birlikleri) ve bomba eğitimi aldıkları belirtilen açıklamada, “Eğitimlerin ardından ülkemize illegal yollardan giriş yaparak sansasyonel tarzda canlı bomba eylemlerinde bulunabilecekleri anlaşılmıştır.

Ayrıca geriye dönük yapılan çalışmalarda, her iki şahsın da yakalanmamak amacıyla anlık kılık-kıyafet değiştirdikleri tespit edilmiştir.

Her iki örgüt mensubu da çıkarıldıkları adli mercilerce ‘Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma’ suçundan tutuklanarak ilimiz kapalı cezaevine teslim edilmişlerdir. İlimizde her türlü suç ve suç oluşumlarına karşı kesintisiz mücadelemiz sürdürülecektir” denildi.

.
 // Vatandaş
Yakalandıkları yerde idam edilip ; leşleri vatan toprakları dışına atılmalıdır....
07 Haziran 2016 Salı 22:40
hemen
 // Levent KORKMAZ
Hemen bu yakalananları daha yeni bomba patlamışken oraya götürüp kasap çengeli ile tenasül organlarından asıp, insanlara terörist olunca sonunun ne olacağını göstermek gerek. Öyle adi suçlu gibi 3-5 sene içeride bakarsan bunlara, bir deneyelim yaw belki elimize bi zenginlik geçer diyip yola çıkan çok olur. Terörist bilmeli ki bu yolun sonu ya ölüm ya ölüm....
07 Haziran 2016 Salı 15:27
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler