YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
16 saattir baz istasyonu direğinde bekliyor
16 saattir baz istasyonu direğinde bekliyor
13 Ağustos 2013 13:18
Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bir GSM Operatörünün baz istasyonu direğine çıkan şahsın inmesi için amansız bekleyiş sürüyor.

Dün akşam 20.10’da bir şahsın baz istasyonuna çıktığını fark eden vatandaşların ihbarı ile ortaya çıkan olayda 60 metrelik baz istasyonu direğine çıkan şahsın indirilmesi için gece yarısına kadar uğraşılmış ancak şahısla bir türlü iletişime geçilememişti.

El işaretleri ile ekiplerin olay yerinden uzaklaşmasını ve ışıkları kapatmasını isteyen şahıs aşağıya inmeyince ekiplerde olay yerinde bir polis ekibini bırakarak çalışmaları sabaha bırakmıştı. Sabahın ilk saatlerinden itibaren polis ekibine takviye olarak bir de ambulans eklendi. Şahsın yattığı ve zaman zaman şekil değiştirdiği fark edilirken ekiplerin şahsın inmesini beklediği öğrenildi.

Ayrıca şahsın sağır ve dilsiz olduğuda idda edildi.Olayın görgü tanığı Vefa Coşkun, “Dün akşam saat 20.10’da birinin baz istasyonuna çıktığını gördüm ve hemen polis ve diğer ekiplere haber verdim. Adam bir türlü inmedi.

Gece yarısı da bir polis ekibi bırakılarak ekipler olay yerinden ayrıldı” dedi.Sakarya itfaiyesine ait araçlardaki en uzun merdivenin 35 metre yüksekliğe çıkabilmesi nedeniyle baz istasyonuna çıkılamazken baz istasyonunda herhangi bir korkuluk olmaması da ekiplerin yukarıya çıkmasına engel oluyor.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler