YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
15 yaşındaki kızın korkunç sonu
15 yaşındaki kızın korkunç sonu
13 Nisan 2014 23:29
Tunceli’de cuma gününden bu yana kayıp olan lise birinci sınıf öğrencisi 15 yaşındaki S.B.’nin cesedi Uzunçayır Baraj Gölü’nde bulundu.

Tunceli Merkez Anadolu Lisesi birinci sınıfta okuyan Sinem Benk’ten cuma gününden bu yana haber alınamaması üzerine okul yönetimi ve ailesi polise başvurdu.

Tunceli Emniyet Müdürlüğü tarafından MOBESE kayıtlarının incelenmesinin ardından Benk’in en son Cuma günü sabah saatlerinde Atatürk Mahallesi Mavi Göl istikametine doğru gittiği tespit edildi.

Bölgede inceleme yapan polis ekipleri, Uzunçayır Baraj Gölü kıyısında kız çocuğuna ait hırka, çanta, günlük ve cep telefonu ile “Hoşçakalın” yazılı not buldu.

Kıza ait eşyaların bulunmasının ardından Tunceli ve Elazığ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü arama kurtarma ekipleri ile Elazığ Emniyet Müdürlüğü Sualtı Grup Amirliği’ne bağlı dalgıçlar baraj gölünde arama çalışması başlattı.

Ekiplerin çalışmaları sonucu, kayıp liseli kızın cesedi bugün baraj gölünde bulundu.

Liseli kızın cenazesi otopsiye gönderilirken, Cumhuriyet Savcılığı da olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

İHA

00:32
 // İNTİHAR YAŞI
15 yaşındaki bir ergen nasıl oluyorda intihar ediyor. Evet... Bence de, ölüm nedeni intihar. Ama bu yaş, intihar yaşı olmamalı (intihar her yaşta cinayettir, günahından dolayı hesap verir; ayrıca, büyük günahlardandır) Tv dizileri ve sosyal medyanın etkisinin olduğunu düşünüyorum. Okullarımız eğitim yuvası olmaktan çıkmış, aşk meşk yuvası olmuş. Yazık, çok yazık....
14 Nisan 2014 00:32
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler