YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
12 ton kaçak akaryakıt...
12 ton kaçak akaryakıt...
06 Ağustos 2011 11:15
Organize Suçlar ekibi, Niğde'de bir akaryakıt istasyonuna operasyon düzenledi. İstasyondaki yeraltı tanklarını inceleyen emniyet, 2 tankın içine yerleştirilen gizli tanklarda toplam 12 ton kaçak akaryakıt ele geçirdi.

Niğde'nin Ulukışla ilçesindeki bir akaryakıt istasyonunun yeraltı tanklarının gizli bölmelerinde 12 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi.

Ulukışla'da bir akaryakıt istasyonunda kaçak akaryakıt satışı yapıldığı bilgisi üzerine harekete geçen Niğde Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, operasyon düzenledi.

Benzin istasyonunun yasal olan 3 yeraltı tankını inceleyen emniyet güçleri, bu tanklardan 2'sinin içine gizli tank yerleştirildiğini ve bu kaçak tanklarda toplam 12 ton kaçak akaryakıt bulunduğunu belirledi.

Yasal akaryakıt tanklarına gizli bölme yapan kaçakçıların, denetimlerde kaçak olmayan akaryakıtları gösterdiği, satışlarda ise kaçak akaryakıtları pompalara sürdüğü tespit edildi.

Kaçak akaryakıta el konulurken, olayla ilgili 2 kişi hakkında soruşturma başlatıldığı, 1 kişinin de arandığı kaydedildi.

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler