YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
10 yaşında intihar etti!
10 yaşında intihar etti!
14 Mart 2013 15:13
İzmir'de 10 yaşındaki ilkokul öğrencisi olan Aslıhan Yağmur K, odasında intihar etti.

Olay bu sabah saat 10.30 sıralarında Karşıyaka Zübeyde Hanım Caddesi’nde bulunan Zübeyde Hanım apartmanı numara 96’da meydana geldi. Karşıyaka Selçuk Yaşar İlkokulu’nda öğlenci olan dördüncü sınıf öğrencisi Aslıhan Yağmur K., iddiaya göre evde kimsenin olmadığı sırada odasında bulunan avizenin demir halkasına halat geçirerek kendini astı.

Askeriyede şoför olarak çalışan Nail K. ile ev hanımı olan Hatice K. çiftinin en küçük çocuğu olduğu öğrenilen Aslıhan Yağmur K.,’nın intihar ettiği sırada annesinin fırına gittiği ve evlerinin alt katında bulunan kuaför salonuna uğradığı belirtildi.

Küçük kızını asılı halde bulan anne Hatice K., komşularının yardımı ile hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri incelemesinin ardından küçük kızın hayatını kaybettiğini tespit etti. Evden uzaklaştırılan anne ve baba yakınları tarafından teskin edilirken, küçük kızın ablası Neslihan K.’nın feryadı yürek burktu.

Olay yeri inceleme ekiplerinin araştırmalarının sona ermesinin ardından küçük kızın cansız bedeni cenaze aracı ile İzmir Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Öte yandan aileyi tanıyan komşuları, çiftin 5 yıldır söz konusu muhitte ikamet ettiklerini belirtirken, ailenin maddi manevi sıkıntısının olmadığını ve bireyler arasında geçimsizlik yaşamadıklarını dile getirdiler. Küçük kızın neşeli ve coşkulu bir karakter yapısının olduğunu ifade eden komşuları, intihara oyun amaçlı merakın neden olabileceği ihtimali olabileceğini söylediler.

Ekipler olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler