YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Zeki Alasya'nın mezar taşına yazdıracağı yazı
Usta oyuncu Zeki Alasya, Metin Akpınar'la dargın olduğu yönündeki iddialara son noktayı koydu
Zeki Alasya'nın mezar taşına yazdıracağı yazı
03 Haziran 2009 / 17:46 Güncelleme: 03 Haziran 2009 / 00:00

VASİYETİNİ CANLI YAYINDA AÇIKLADI


Usta oyuncu Zeki Alasya, Metin Akpınar'la dargın olduğu yönündeki iddialara son noktayı koydu.


Zeki Alasya, katıldığı bir programda Metin Akpınar'la asla dargın olmadıklarını, ama medyanın bunu bir türlü anlamak istemediğini söyledi. "Dargın olsaydık, 1997'de ara verdik. 1999 senesinde Güle Güle'de oynadım. 2000'de benim yönettiğim Rus Gelin'de oynadı. Eee, nasıl bir dargınlık bu kardeşim." diyen Zeki Alasya, vasiyet yerine geçecek açıklamasının devamında, "Yarın öbür gün vefat ettiğimde mezar taşıma Metin Akpınar'la küs değilim diye yazdıracağım." dedi.


Ferhan Şensoy'a dargın olduğunu açıklayan Alasya, yıllar önce "Haneler" adlı oyunda oynadığını, Şensoy'un bu oyunu yeniden sahnelemeye karar verirken, kendisine hiç haber dahi vermediğini söyledi. Usta komedyen, oyunun yeniden sahnelenmesine gerek olmadığını, zaten eski versiyonunun dvd'lerinin halen piyasada olduğunu söyledi.


Zeki Alasya'nın sözlerinden Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar da nasibini aldı. Yaşı gereği artık genç komedyenleri eleştiri hakkını kendinde bulduğunu söyleyen ünlü komedyen, "Kimse gücenmesin, hataları varsa söylerim" diye konuştu. 
 
 

 
 
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler