YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yola çıkacaklar dikkat!
Yola çıkacaklar dikkat!
05 Haziran 2011 08:49
Yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle bazı kesimlerde ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Karabük-Yenice-Zonguldak karayolunun Bolkuş mevkisindeki heyelan nedeniyle yol ulaşıma kapandı.

Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Ankara çevre otoyolunun Cebeci Kavşağı ile Gölbaşı Kavşağı arasındaki üstyapıda oturmaların giderilmesi çalışmaları nedeniyle Gölbaşı-Cebeci istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanıyor.

Havran-Balıkesir karayolunun 51-52. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol yarın 13.00-16.00 saatlerinde ulaşıma kapatılacak.

Karacabey-Bursa karayolunun 23-37. kilometrelerindeki asfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü veriliyor.

TEM Otoyolunun Mahbutbey Kavşağı-Anadolu Otoyolu Kavşağında depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle 09.00-17.00 saatlerinde her iki yönde şerit daraltması yapılacak. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

İyidere-Rize karayolunun 4. kilometresindeki yaya üst geçidi montaj çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten ve kontrollü olarak yapılıyor.

Anadolu Otoyolunun Bolu Doğu Kavşağı ile Yeniçağa Kavşağı kesimi 15-19. kilometrelerindeki üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatıldı. Ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanıyor.

Anadolu Otoyolunun Ankara-Akıncı gişeleri kesimi 13-18. kilometrelerindeki köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak veriliyor.

Finike-Kumluca karayolunun 8. kilometresindeki köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Havsa-Uzunköprü karayolunun 0-33. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak veriliyor.

Tekirdağ-İstanbul il sınırı-Kınalı Kavşağı karayolunun 0-9. kilometrelerindeki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.  

Mekece-Bozüyük karayolunun 11-12. kilometrelerindeki zemin iyileştirme çalışmaları nedeniyle sağ taşıma yolu trafiğe kapatıldı. Ulaşım, sol taşıma yolundan iki yönlü olarak sağlanıyor. Yine aynı yolun 68-71.kilometrelerindeki şev destekleme çalışmaları nedeniyle 07.00-19.00 saatlerinde ulaşım servis yolundan yapılıyor.                            

Niksar-Reşadiye-Erzincan karayolunun 49-52. kilometrelerindeki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle 07.00-12.00 ile 13.00-18.00 saatlerinde ulaşım 20 dakikalık aralıklarla kesilerek kontrollü sağlanıyor.

Mekece-Bozüyük karayolunun 23. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle 11.00-16.00 saatlerinde yol aralıklı olarak trafiğe kapatılıyor.       

Zonguldak-Ereğli karayolunun 54-56. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yolda 15.00-17.00 saatlerinde ulaşım sağlanamıyor.

Zonguldak-Devrek-Mengen karayolunun 33-87. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle yol, 08.00-19.00 saatlerinde aralıklarla ulaşıma kapatılıyor.

Menemen-Manisa karayolunun 0-15. kilometrelerindeki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 14.00-17.00 saatlerinde yolda ulaşım sağlanmıyor.


AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler