YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yok böyle bir kaza!
Güney Afrika'da meydana gelen kaza insanı dehşete düşürecek türden... Kamyon kasasında giden bir yığın insan yolculuğu kamyonun kontrolünü kaybedip takla atmasıyla facia ya dönüştü. Kazada 4 kişi feci şekilde can verdi...
Yok böyle bir kaza!
07 Ağustos 2010 / 14:51 Güncelleme: 07 Ağustos 2010 / 14:52

Kamyonet kasalarında yolculuk yapmanın ne kadar tehlikeli olduğuyla ilgili uyarıları doğuralayan bu kaza, izleyenlerin adeta kanını donduruyor.

18 Nisan 2010 tarihinde Güney Afrika'da meydana geldiği ileri sürülen kazada, bir evin inşaatını elindeki amatör kamerasıyla görüntüleyen bir kişi, az sona yaşanacak inanılması güç bir kazayı an be an görüntülemeyi başardı. Düz yolda ilerleyen bir kamyonet, bir anda kontrolünü kaybedip yalpalamaya başlayınca olan oluyor. Yalpaladıktan sonra takla atan kamyonetin kasasında bulunan 7 kişi ile aracın kabininde bulunan 1 kişi bir anda yola fırladı. Kazada, 4 kişi feci şekilde can verdi. Aracın kabininden fırlayan ve feci şekilde can veren bir kişi, takla atan aracın altında kalmaktan kurtulamadı.Bu arada kasadaki bazı yolcuların yola fırlamalarına rağmen olayın şokuyla bir anda ayağa fırlayarak uzaklaşmaya çalışmaları ise dikkatlerden kaçmıyor. (İHA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler