YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yok böyle bir hırsız!
Yok böyle bir hırsız!
21 Şubat 2013 17:17
Diş hastanelerine giderek doktor ve hemşirelerin çantalarını çalan zanlı yakalandı. Onlarca kişinin içinde şüphelinin korkusuzca çantayı çalma anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Alınan bilgiye göre, Ataşehir, Bakırköy, Kadıköy’deki diş hastanelerinden doktor ve hemşirelerin odalarına girerek çanta, cüzdan ve cep telefonları çalan Ahmet B. (44) yakalandı. 6 kişinin çantasını çalan şahsın diş hastanesinden çantayı alma anı güvenlik kamerası tarafından saniyeye saniye görüntülendi. Ataşehir Diş Hastanesi’nin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüde, Ahmet B. doktorun muayene koltuğunun yanında bulunan askılığa yaklaşıyor. Elindeki montunu çantanın olduğu askıya asıyor. Etrafa göz gezdiren şüpheli daha sonra montuyla birlikte asılı duran çantayı alıyor. Olup bitenden haberdar olmayan doktor hastasını muayene etmeye devam ederken, Ahmet B. aldığı çanta ile uzaklaşıyor.
 
Çantalarının çalındığını fark eden 6 kişi polise başvurdu. Hastanelerin güvenlik kameralarını inceleyen polis, Ahmet B.’yi Kadıköy’deki bir hastanede suçüstü yakaladı. Çok sayıda sabıkası olan zanlı emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler