YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yok artık! Emniyeti de soydular!
Bursa'daki olay "bu kadar da olur mu?"dedirtti. Emniyet binasına giren hırsız, tescil bürosundaki 500 bin lirayı fark edemeyince vurgun önlendi
Yok artık! Emniyeti de soydular!
07 Ocak 2010 / 15:19 Güncelleme: 07 Ocak 2010 / 15:21

Bursa'da merkez Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Kaymakamlığın bulunduğu binaya giren hırsız ya da hırsızlar, müdürün makam odasıyla kaymakamın odasını talan etti. Hırsızlar, tescil bürosundaki 500 bin lirayı fark edemeyince büyük vurgun önlendi.   

Alınan bilgiye göre, Yıldırım Kaymakamlığı daha önce Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nin bulunduğu binaya geçti. Kampüs şeklinde çam ağaçlarıyla çevrili Eğitim Mahallesi'ndeki kaymakamlık ve emniyet müdürlüğü binasına dün gece hırsızlar girdi.   

4 görevli memurun gece nöbeti tuttuğu binaya arka kısımdan giren hırsız ya da hırsızlar, Emniyet Müdürü ile Kaymakamın çekmecelerini karıştırdı. İkinci kattaki kafetaryadan LCD televizyonu çalan hırsızlar kaçarak izini kaybettirdi.   
Hırsızlık olayı sabah saatlerinde mesaiye gelen resmi görevlilerin zorlanan kapıyı fark etmesiyle ortaya çıktı. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ve Hırsızlık Bürosu ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Hırsızların, Trafik Tescil Bürosu'ndaki 500 bin lirayı fark etmediği de öne sürüldü.
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler