YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yılbaşında kar yağacak mı? Yılbaşında hava durumu kar var mı 2016
Yılbaşında kar yağacak mı? Yılbaşında hava durumu kar var mı 2016
28 Aralık 2015 17:52
Yılbaşına sayılı günler kala yılbaşı programları yapıldı. Yılbaşını dışarıda geçirecekler için hava durumu oldukça önem taşıyor. Yeni yıla karla girmek isteyenler de yılbaşında havanın nasıl olacağını merak ediyor. Yılbaşının hava durumu il il haberimizd

Yeni yılın simgesi yılbaşına sayılı günler kaldı. Yılbaşında, en önemli mevzulardan biri hava durumu. ÖZellikle yılbaşı programı yapanlar hava durumunu merak ediyor. Kar beklentisi, her yılbaşında olduğu gibi bu yılbaşında da var. Peki bu yılbaşında 31 Aralık'ı 1 Ocak 2016'ya bağlayan günde hava durumu nasıl olacak? İl il hava durumu değişecek. Yılbaşından önce hava durumunda bazı değişklikler bekleniyor.

31 Aralık Perşembe günü kar yağacak mı? Yılbaşına sayılı günler kala yılbaşı tatili için plan yapanlar hava durumuna göre tatil yeri aramaya başladılar. Peki 31 Aralık Perşembe günü yağış olacak mı? İşte detaylar...

31 ARALIK PERŞEMBE HAVA DURUMU

Marmara Bölgesi, özellikle İstanbullular yeni yıl heyecanını kar ile yaşamak istiyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün 5 günlük hava tahminlerine göre İstanbul'da Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü kar yağışı bekleniyor.

Pazartesi'den itibaren Poyraz rüzgarının etkisiyle sıcaklıklar düşerken Poyraz beraberinde yağış da getirecek.

ÇARŞAMBA GÜNÜ YOĞUN KAR VAR BU İLLER DİKKAT!

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü kar yağışı çok yoğun olarak etkili olacak. İstanbul, Ankara, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Bolu, Karabük, Kastamonu, Yalova, Balıkesir, Düzce, Zonguldak, Bartın, Samsun, Eskişehir, Kütahya, Bilecek, Çankırı, Çorum, Tokat, Sivas, Kırşehir, Yozgat, Kayseri, Afyonkarahisar, Konya, Aksaray, Niğde, Karaman, Erzincan, Gümüşhane, Bayburt, Artvin, Kars, Ardahan ve Erzurum illerinde çarşamba günü yoğun kar etkili olacak.

YILBAŞI HAVA DURUMU NASIL?

Kar yağışı bu illere yenilerini ekleyerek perşembe ve cuma günü daha da geniş bir kesimde görülecek. 31 Aralık perşembeyi 01 ocak 2016 yılına bağlayan gün ve gece de kar yağışı devam edecek. Yılbaşında Türkiye'nin büyük bir kısmı kar yağışı altında olacak. 

İSTANBUL HAVA DURUMU KAR NE ZAMAN GELİYOR?

İSTANBUL için meteorolojinin yayınladığı hava durumu raporu çarşamba günü için kar uyarısı veriyor.

İstanbul yılbaşına yoğun kar yağışı altında girecek. 30 Aralık çarşamba günü başlayacak olan kar yağışı, 31 Aralık yılbaşı gecesi ile 2016 yılının ilk günü olan 1 Ocak cuma günü etkisini artırarak devam edecek.

ANKARA HAVA DURUMU KAR NE ZAMAN GELİYOR?

ANKARA için yapılan son hava durumu tahminleri çarşamba günü yoğun kar yağışı veriyor. Ankara yılbaşına da yoğun kar yağışı altında girecek ve 2016 yılının ilk günlerinde de kar yağışı devam edecek. Ankara hava durumu raporlarında sıcaklığın eksi derecelere düşeceği bilgisi yer alıyor.

BURSA HAVA DURUMU

BURSA için yapılan son hava durumu tahmini de bu hafta yoğun kar yağışını haber veriyor. Kar yağışı Bursa'da çarşamba günü etkili olmaya başlayacak. Yılbaşına Bursa kar yağışı altında girecek ve 2016 yılının ilk günlerinde de yoğun kar yağışı devam edecek.

KONYA HAVA DURUMU KAR NE ZAMAN GELİYOR?

KONYA için meteorolojinin yaptığı son hava durumu tahmininde yoğun kar yağışının çarşamba günü başlayacağı bilgisi yer alıyor. Perşembe günü ve Cuma günü de Konya'da kar yağışı devam edecek. 

SAMSUN HAVA DURUMU

SAMSUN için meteoroloji hava durumu tahmininde çarşamba gününe kar yağışı verdi. Samsun yeni yıla kar altında girecek. Yılbaşı gecesi ile birlikte 2016 yılının ilk günleri de Samsun'da kar yağışlı olacak.

 // İbrahim
Bence çok guzel...
01 Ocak 2016 19:26
 // R'abia winhicter
Cokk kotu karla bol bol oynayin heleki benim gibi cocuklar...
29 Aralık 2015 19:46
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler