YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yeni yıla görevleri başında girdiler
2015'e girerken neredeyse herkes eğlendi ama onlar yeni yıla görevleri başında girdiler.
Yeni yıla görevleri başında girdiler
01 Ocak 2015 / 05:30 Güncelleme: 01 Ocak 2015 / 09:11

Yeni yıla neredeyse tüm vatandaşlar eğlenerek girerken polisler, doktorlar ve itfaiyeciler görevlerinin başında hazır bir şekilde girdi. 

Polisler, doktorlar ve itfaiyeciler yeni yıla görevde başladı. Yeni yılın başlangıcında neredeyse tüm vatandaşlar eğlence mekanlarına dolarken, polisler vatandaşın güvenliğini sağlamak için mesai yaptı. Çeşitli noktalarda güvenlik önlemleri alan polisler, vatandaşın güvenli ve rahatça yeni yıl eğlencesini yaşayabilmesi için sabahın erken saatlerine kadar mesai yaptı.

Olası yangınlara karşı tetikte bekleyen itfaiye erleri de, her türlü tehlikeden vatandaşı korumak amacıyla yılbaşı gecesinde hazır durumda bekledi. Vatandaşların can güvenliklerini sağlayabilmek adına bütün gece tetikte bekleyen itfaiye erleri, zaman zaman gelen ihbarlar üzerine yaptıkları müdahaleler ile yılbaşı gecesinde vatandaşların rahatça uyuyabilmesini sağladı.

Hastanelerin acil servislerindeki doktorlar ise sabahın erken saatlerine kadar vatandaşların sağlık sorunlarını gidermek için çalıştı. Yeni yıla ailelerinden ayrı girecek olmanın hüznünü yaşadıklarını belirten doktorlar, yine de yaptıkları mesleğin kutsallığı ile kendilerini avuttuklarını söylediler. Sabahın erken saatlerine dek Acil Servise başvuran tüm hastaların sorunları ile tek tek ilgilenen doktorlar vatandaşların sağlık sorunlarını gidermek için çalıştı.

 

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler