YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yeni Yıl Mesajları 2016 yılbaşı mesajları
Yeni Yıl Mesajları 2016 yılbaşı mesajları
31 Aralık 2015 22:34
Yeni yılı sevdiklerinden ayrı geçirecek olanlar ve onlara yeni yıl mesajları 2016 gönderebilir. Yeni yıl mesajları onların 2016'ya gülümseyerek girmesini sağlayabilir. Siz de sevdiklerinize yılbaşı mesajları değişik olanları göndermek istiyorsanız yeni yı

215 yılı sona eriyor 2016 geri sayım başladı. Yeni yıl mesajları yeni bir yıla girerken sevdiklerimizi hatırlamak, kendimizi hatırlatmak adına büyük önem taişıyor.  Yeni yıla girerken sevdiklerinden uzak olanalr, sosyal medyada, telefondan mesajla sevdiklerinin yeni yılını kutluyor. En güzel, değişik,ilginç, komik yeni yıl mesaşları nelerdir?  Yeni yıl mesajları sevdikleri ile ayrı olanlar için bulunmaz bir fırsat. Sizde sevdiklerinize yılbaşı mesajları değişik olanlarından seçip gönderebilirsiniz. Komik ve etkileyici yeni yıl mesajları haberimizde.

Yeni yıl telaşı yaklaşırken herkes bir yandan hem sevdiklerine hediye alma hem de birlikte vakit geçirme hazırlıkları yapıyor. Her gün olmadığı için özel günlerde hatırlanmak ve düşünüldüğünü bilmek tüm insanların hoşuna gidiyor. Kimi zaman sevgimizi belli etmenin yolu büyük ya da küçük hediye almaktan geçerken kimi zaman da bunları yapamayacak olanların imdadına kısa ama etkileyici bir mesaj göndermek yetişiyor. Yeni yılı sevdiklerinden ayrı geçirecek olanlar ve onlara yeni yıl mesajları 2016 arasından birini seçip göndermek isteyenler etkileyici yeni yıl mesajları gönderebilir. Arkadaşınıza veya dostlarınıza göndereceğiniz komik yeni yıl mesajları onların 2016'ya gülümseyerek girmesini sağlayabilir. Sizde sevdiklerinize yılbaşı mesajları değişik olanları göndermek istiyorsanız  kanalahaber.com'da.

KOMİK VE ETKİLEYİCİ YENİYIL MESAJLARI 2016

-2016 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
-Yepyeni umutlarla gelen yeni bir yıl daha. Geçtiğimiz senelerin kötü anılarını alıp götürsün yeni yıl. En güzel dileklerin bir araya geldiği bu gün sizin için yeni bir başlangıç, yeni bir huzur olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.
-En yeni dileklerin tutulduğu yeni bir yıl. 2016’nın sana bol kazanç ve huzur dolu bir aşk getirmesini diliyorum. Mutlu yıllar.
-Her yılbaşında süslenen ağaçlar gibi bu yıl da ağacımızı süsledik geri sayımı bekliyoruz. 10- 9- 8- 7- 6- 5- 4- 3- 2- 1 Mutlu yıllar.
-Ülkemiz ve insanlığımıza yeni bir yıl daha doğuyor. Bu yılın en güzel şekilde geçmesini; sana ve ailene bol kazanç, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
-Yeni yılla birlikte yaşlanan bir dünyadan kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. 2016 size ve tüm sevdiklerinize en güzel yeniliklerle gelsin. Yeni yılınız kutlu olsun.
-Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!
-Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!
Hoşgeldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl.
-Yeni yılını kutlarım, noel babayı şutlarım.
-2015 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2016 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!
-Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer derler, bu sene seninle beraber yeni yıla girmiyorum ki bidahaki yılda da beraber olmayalım, mutlu yıllar.
-Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle.
-Minareden atlarım yeni yılını kutlarım.
-Yaşamın kaynağı sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!

YENİ YIL MESAJLARI DEĞİŞİK

- "Yeni yıla uyuyarak girersen bütün seneyi uyuyarak geçirirsin.” diyebileceğimiz bir yeni yıla daha girdik. 2016 senesi en güzel dilekleri sana ve ailene yaşatsın. Mutlu yıllar.
-Tombalalar, mısırlar, çerezler, konserler, yılbaşı ağaçları… Her yıl olduğu gibi bu yeni yıl da bu eğlence cümbüşüyle geçecek. Eski yıla hoşça kal deyip, yeni yıla kapımızı açıyoruz. Yeni yılın en yeni umutlarla kapınızdan girmesini diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
-Ülkemize ve insanlarımıza yeni bir yıl daha, yeni bir fırsat daha, yaşanabilecek bir yeni sene daha diliyorum. Hepimizin yeni yılı kutlu olsun, bütün güzellikler bizimle olsun diyorum.
-Üzerinize düşen karların geçmiş hatalarını örtmesi, yeni hayatlara vesile olması dileğimle. Bütün insanlığın yeni yılı kutlu olsun.
-2016’nın bol bol şans, uğur, güzellik, huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini diliyorum. Bu yıl en yeni güzelliklerle karşılaşmanızı diliyorum. Yeni yıl size yeniliklerle gelsin. Mutlu yıllar.
-En yeni mutlulukların sizi bulması ve bu yıl dilediğiniz bütün dileklerin kabul olmasını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.
-Bütün yıl çalışıp verdiğiniz emeğin karşılığını bu yıl almanızı diliyorum. Ailenizin ve sizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, küçüklerin gözlerinden öpüyorum.
-Gelecek yılda birlikte olmayı, yan yana yeni bir yıla girmeyi diliyorum. Yeni yılın kutlu, mutlu ve umutlu olsun.
-Noel Baba’nın geyiklerini bu yıl görebilmeniz dileğiyle. Ailenizin ve sizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, sizin için sağlık, huzur, mutluluk ve bol kazanç dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun.
-Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun.
-Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.
-Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle Nice mutlu yıllara.
-2016 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!
-Yeni yıl Türkiye için umutlu, bereketli, 2015’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dilerim. Neşe dolu yıllara!
-Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, barış dolu bir yıl dileğiyle.
-İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar!
-Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum. -Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun.
-Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.
-Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.
-Yeni yılda umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar.
-Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.
-Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!
-İşte sonunda buldum! Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir, yeni yıl mesajını; Mutlu Yıllar!

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler