YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yatırımı değil maneviyatı seçti
Yatırımı değil maneviyatı seçti
16 Kasım 2014 19:10
Ünlü isimler yatırımlarını daha fazla kazanç getirmesi için lüks ve pahalı semtlere yaparken, Gökhan, maneviyat için elini cebine attı.

Athena grubununun solisti Gökhan Özoğuz'un, bağlı bulunduğu Cerrahi tarikatına daha yakın olabilmek için Karagümrük'teki tarihi bir binayı satın alıp, baştan aşağı restore ettirdi.

Milliyet'in haberine göre, 7 yaşından beri namaz kıldığını açıklayan, abdest alırken çekilmiş fotoğrafları sosyal medyada olay olan ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının sempatik jüri üyesi Gökhan Ozoğuz, maneviyatı için Karagümrüklü oldu.

Bağlı bulunduğu Nurettin Cerrahi Tekkesi’nin hemen arka tarafındaki binayı harabe haldeyken aldığı öğrenilen şarkıcının, üç katlı yapıyı bir yıldır restorasyon yaptırdığı öğrenildi.

Baştan aşağı yenilendi

Özoğuz, daha önce metruk halde bulunan ve içinde tinercilerin yaşadığı, bahçesiyle birlikte yaklaşık 300 metrekarelik kullanım alanı olan tarihi binayı baştan aşağı yeniledi.

Binayı aslına uygun olarak, baştan aşağıya yenileyip, lüks bir villa haline getiren şarkıcının, yüksek bahçe duvarları ördürdüğü bahçesine ayrıca çok sayıda ağaçlar diktirip, bir de otopark yaptırdığı öğrenildi.

Şarkıcının, 200 bin TL ödeyerek aldığı binayı yenilemek için yaklaşık 1 milyon TL masraf yaptığı ve Nurettin Cerrahi Tekkesi’nde yapılan zikir ve sohbetlerden sonra buradaki evinde konakladığı iddia edildi.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler