YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yaşlı teyze polise sapanla saldırdı!
Polisin dün Taksim'e girmesiyle çatışmalar çıktı, bir kadının elinde sapanla polise taş atması objektife böyle yansıdı.
Yaşlı teyze polise sapanla saldırdı!
12 Haziran 2013 / 18:07 Güncelleme: 12 Haziran 2013 / 18:10

Polisin, Taksim'e günler sonra tekrar girmesiyle ortalık savaş alanına dönerken objektiflere yansıyan yetişkin bir kadın dikkat çekti.

Emniyet güçleri ile protestocular arasında Taksim Meydanı ve AKM önünde çatışmalar yaşanırken bir kadının sapanla polise taş attığı görültü.

Beyaz saçlı yaşlı kadın, yüzüne taktığı gaz maskesi ve elindeki sapanıyla polise taş atarken böyle görüntülendi.

Kolunda kan grubu da vardı

Yaşlı teyzenin fotoğrafında dikkat çeken bir diğer ayrıntı da koluna yazdığı kan grubu. Taksim Gezi Parkı eylemcileri, protestoların ilk gününden itibaren kollarına kan gruplarını yazarak olası yaralanmalarda doktorlara yardımcı olmaya çalışıyordu.

kan_grubu_5650jpg_h311.jpg

Haber7

ANARŞİSTİN YAŞI OLMAZ
 // TÜM TÜRKİYE'M GEZİ'Y
Bu yobaz, anti-hümanist, merhamet, sevgi yoksunu olan ne yazıkki YAŞLI TEYZE diye merhamet ve şefkat ile bakılan bu FOSİL YARATIK; yaş itibariyle muhtemel 68 genç kuşağı ve civarıdır. 1980 öncesinin eli silah tutan, yine yakıp yıkan güya sözde, anti kapitalist, anti emperyalist, işçi, halk dostu, zırvalığının maşaları TERÖRİST solcularından birisidir. Bu solcuların beyinlerini nasıl MIHLAMIŞLARSA ÖLÜNCEYE KADAR ÇIKMIYOR. "Özgürlük KAVGADAN GEÇER" diye 1 asırdır DÜNYAYA DİRLİK vermiyorlar....
12 Haziran 2013 Çarşamba 19:41
18:22
 // Laikçi Teyze
Cumhuriyet bu teyzenin yaşında. Allah uzun ömür versin de, bu rejim o kadar yaşar mı bilemiyorum. Türkiye Cumhuriyeti mi? Yoksa Demokratik Türkiye Cumhuriyeti mi kalır bilinmez....
12 Haziran 2013 18:22
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler