YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yaşlı adamı böyle gasp etti!
Yaşlı adamı böyle gasp etti!
24 Haziran 2013 21:41
Zeytinburnu’nda güpegündüz sokak ortasında yaşanan gasp dehşeti güvenlik kamerasına yansıdı. Yaşlı bir adamı yere yatırıp, cüzdanını gasp eden zanlı kısa sürede yakalandı.

Alınan bilgiye göre, Zeytinburnu Sümer Mahallesi'ndeki evinden balık tutmak için çıkan İsmail Salim Demir, bir süre yürüdükten sonra gaspa uğradı. Güvenlik kameralarına da yansıyan gasp olayı şöyle gelişti; sahile gitmek üzere yürüyen Demir, arkasından yaklaşan T.A adlı şahsın saldırısına uğradı. Görüntülerde, gaspçı T.A.’nın yaşlı adama arkasından sarılarak bir süre yere yatırmaya çalıştığı görülüyor. T.A.’nın bir süre kucağında sürüklediği yaşlı adamı park halindeki araçların arasına çekerek yere yatırdığı görüntülere yansıyor. Yaşlı adamın zorla cebindeki cüzdanı alan T.A. hızla olay yerinden ayrılıyor. Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan olayın ardından Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü ekipleri, zanlı T.A’yı kısa süre içinde yakaladı.
 
Daha önceden de benzer suçlar ve uyuşturucu madde kullanmak suçundan sabıkası olduğu öğrenilen T.A. sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bu arada yaşlı adamı gasp ederek 600 lirasını alan T.A.'nın bir sosyal paylaşım sitesinde 2 arkadaşıyla birlikte evde koltuğun üzerine dolarlardan "Fakir" yazarak fotoğraf çektirdiği ortaya çıktı.İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler