YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yaşar Nuri Öztürk öldü mü?
Facebook ve Twitter'da ünlü 'öldürme' olayının son kurbanı Yaşar Nuri Öztürk oldu. Öztürk'ün öldüğü iddiaları ortalığı karıştırdı. İddia kısa bir süre sonra yalanlandı.
Yaşar Nuri Öztürk öldü mü?
04 Ağustos 2014 / 11:45 Güncelleme: 04 Ağustos 2014 / 16:03

Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk'ün öldüğü iddiaları Facebook ve Twitter'da gece yarısından itibaren dillendirilmeye başlandı.

Bazı kullanıcılar "Ülkemizin en düzgün ilahiyatçısı, Atatürk ve Laik Cumhuriyet düşmanlarıyla mücadele eden hoca Hakkın rahmetine kavuştu... Başımız sağ olsun... Allah'ın rahmeti ve nuru daima üzerinde olsun..." mesajları yazarken söz konusu iddianın yalan olduğunu dile getirdiler.

Aralarında ünlü gazeteci ve yazarlarında bulunduğu pek çok Twitter kullanıcısı da başsağlığı dileyince ortalık karıştı.

Ünlü hocanın yakınları olduğunu dile getiren bir grup ise 'Hocamızın sağlığı son derece yerinde. Ekmeleddin İhsanoğlu hakkındaki sözlerinden dolayı, bazı çevreler hocamızı hedef almışlardır. Hocamız tatilden geldi, Evinde mışıl mışıl uyuyor. ' açıklamasını yaptı.

22:15
 // YETKİLİ
Ölse ne olacak, ölmese; ne olacak..? Demirel ölmeden bu herif ölmez. Demirel öldükten bir yıl sonra ölecek. Demirel de, önümüzdeki yaza ya yetişir, ya yetişmez.
Kaynak: adının açıklanmasını istemeyen üst düzey yetkili bir cin....
04 Ağustos 2014 22:15
12:22
 // bulut
yasar nuriyi dinlemiyorumda,sevmiyorum da,adam cuma günleri cumaya gitmek yerine saba nın yayınında din anlatıyordu,bu ne çelişki! konuşmalarının biçoğunuda tasvip et-mi-yo-rum....
04 Ağustos 2014 12:22
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler