YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yarın bankalar açık mı? 30 Ekim yarın PTT, eczane, hastane açık mı?
Yarın bankalar açık mı? 30 Ekim yarın PTT, eczane, hastane açık mı?
29 Ekim 2015 14:03
Cumhuriyet bayramının hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle kamudakilere 30 Ekim'de idari izin verildi. Yarın 30 Ekim'de bankalar, PTT ve eczaneler, hastaneler açık olacak mı? 30 Ekim Cuma günü nereler açık olacak?

Bankalar, hastaneler, PTT, eczane 30 Ekim'de açık mı? 30 Ekim Cuma günü bankaların açık olup olmadığını sizler için haberimizde derledik. Milyonlarca kişi yarın yani 30 Ekim günü banka ve PTTlerin açık olup olmayacağını merak ediyor. Bankada, hastanede, PTT'de eczanede işi olanların bu çok merak ettiği sorunun cevabı haberimizde.

30 Ekim Cuma günü bankaların, PTT, hastane ve eczanelerin açık olup olmayacağı milyonlarca insanın aklında soru işareti... Yayınlanan ögenelde ile 30 Ekim'de memurlar idari izinli sayıldı. 

28 Ekim Çarşamba günü bankalar yarım gün çalıştı 29 Ekim de ise tamamen kapalı idi. 30 Ekim idari izin olduğu için bankalar, PTT şubeleri, hastaneler ve eczaneler açık olacak. Fakat 30 Ekim'de birçok memur idari izinli olacağı için kamuda işler daha yavaş yürüyecek.

30 EKİM CUMA TATİL Mİ?

Başbakanlıktan yapılan açıklamada, Başbakan Davutoğlu'nun, 30 Ekim  Cuma günü kamu çalışanlarının idari izinli sayılmalarına ilişkin genelgeyi  imzaladığı bildirildi.

Genelgede, kurum yöneticilerinin gerekli asgari personeli görev  başında bulunduracağı belirtildi.

Başbakanlık basın merkezinden yapılan açıklamada "Sayın Başbakanımız 30 Ekim Cuma günü kamu çalışanlarının idari izinli sayılmaları ile ilgili genelgeyi imzalamıştır. Kurum yöneticileri gerekli asgari personeli görev başında bulunduracaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadelerine yer verildi.

 

 

 // ayten
Cuma günü PTT açık mi aylık cekcek annem bi bilg verseniz...
17 Mayıs 2016 11:26
 // Elif sakar
Bugun acik ptt var mi adanada...
21 Kasım 2015 07:53
 // sabri kaya
Pazartesi ptt acik mi...
30 Ekim 2015 22:06
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler