YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yangın çıktı ortalık karıştı: 1 ölü
Yangın çıktı ortalık karıştı: 1 ölü
28 Temmuz 2011 10:39
Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde mezrada çıkan yangın sonrası daha önce aralarında husumet olduğu ileri sürülen 2 grup kazma, kürek ve silahla birbirlerine saldırdı. Olayda 1 kişi hayatını kaybetti.

Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde 8 haneli bir mezrada ekin yangını sonrasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Pınarbaşı ilçesi Kızıldere köyü Tahtalı mezrasında arpa ve buğday ekili yaklaşık 1500 dönüm tarlada yangın çıktı.

Yangın söndürüldükten sonra daha önce aralarında husumet bulunduğu iddia edilen 2 grup silah, kazma, kürek ve sopalarla kavga etti. Jandarma ekipleri, kavgayı ayırmak için havaya ateş açmak zorunda kaldı. Kavgada, silahla yaralandıkları öğrenilen Danış Çakır hayatını kaybederken, ağır yaralanan Kızıldere Köyü Muhtarı Recep Çadır ve Mustafa Çadır Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Yoğun Bakım Servisinde ameliyata alınan Recep Çadır ve Mustafa Çadır'ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Jandarmanın olayla ilgili Turgut ve Cengiz Çadır'ı gözaltına aldığı bildirildi.

AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler