YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yakayı fena ele verdi!
Boyunundaki sağır ve dilsiz yazısı ile duygu sömürüsü yaparak dileniyordu ama onu bile beceremedi. Boynundaki yazıyı unuttu, başladı bülbül gibi şakımaya... E böylece yakayı da ele vermiş oldu...
Yakayı fena ele verdi!
21 Temmuz 2010 / 10:55 Güncelleme: 21 Temmuz 2010 / 14:15

Amasya'da boynuna astığı "Sağır ve dilsiz" yazısıyla dilencilik yapan şahıs, boynundaki yazıyı unutup konuşarak dilenmeye başlayınca yakayı ele verdi.

Amasya sokaklarında boynuna astığı "Sağır ve dilsiz" yazısı ile duygu sömürüsü yaparak dilencilik yapan Ali A. (26), boynundaki yazıyı unutup konuşarak dilenmeye başlayınca kent sakinlerinin ihbarıyla Amasya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı. Zabıta Müdürlüğü'nde yapılan üst aramasında yaklaşık 2 saat dilencilik yapmasına rağmen 50 lira para çıkan Ali A., İHA muhabirinin sorularını yanıtsız bıraktı.

Dilencilere karşı gereken kontrolleri yaptıklarını söyleyen Zabıta Müdürü Mustafa Öztürk, "Sağır ve dilsiz numarası yaparak dilencilik yapmakta olan Ali A. isimli şahsın üzerinden 50 lira para çıkmıştır. Birkaç saat boyunca dilencilik yapan ve yakalanan şahsın hakkında yasal işlem yapılmış ve kendisi il dışına gönderilmiştir" dedi.

Ali A.'nın Adana'nın Kozan ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. (İHA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler