YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Vücudunda sigara söndürdüler!
Vücudunda sigara söndürdüler!
19 Mart 2013 12:06
Kemer ilçesinde, babaannesi tarafından vücudunda sigara yanıkları fark edildiği iddia edilen 2.5 yaşındaki kız, hastaneye kaldırıldı.

Kemer'de, 2009 yılında evlenen E.P ile Rus uyruklu gelin K.A çiftinin A adını verdikleri bir kız bebekleri dünyaya geldi. 30 yaşındaki E.P'in işleri nedeniyle Antalya'ya taşınan çiftin sık sık Kemer'de yaşayan babaanne S.E’yi ziyarete geldiği belirtildi.

İddiaya göre, geçen Pazar günü babaanne S.E’yi arayan çiftin komşuları, Rus gelinin içkili olduğunu ve kendini öldüreceğini söylediğini anlattı. Babaanne S.E, komşusundan site güvenliğinde bulunan yedek anahtarla içeriye girip torununa bakmasını istedi. Eve giren komşu, Rus gelin K.A'nın alkollü olduğunu ve sızdığını, küçük A’nın da annesinin yanında olduğunu görünce babaanneyi arayıp durumu anlattı.

Babaanne torununu hastaneye götürdü

Ertesi gün küçük oğlu Z.P ile Antalya'ya giden babaanne S.E, iddiaya göre, torununun kalçası, göğsü, parmaklarının arası ve ayaklarının altında sigara yanıkları gördü. 2.5 yaşındaki torunu A’yı alarak Kemer’e dönen babanne, torununu Kemer Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne götürdü. Doktorlar A'ya ilk müdahaleyi yaparken, ayak serçe parmağındaki yanık nedeniyle cerrahi müdahale gerekebileceği ve küçük kızın makatında da yanık olduğunu tespit ederek Antalya’ya sevk etti.

Torununun durumunu gördüğünde dehşete kapıldığını söyleyen babanne S.E, oğluna birkaç gündür ulaşamadıklarını belirterek, bu koşullarda torununu geri veremeyeceğini söyledi.

Soruşturma başlatıldı

Kemer Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı bir ekibin olayla ilgili bilgi aldığı, Kemer Cumhuriyet Savcılığının olayla ilgili Antalya Cumhuriyet Savcılığı ile temasa geçerek soruşturmanın derinleştirilmesini sağlayacağı öğrenildi.

 

İHA

Etiketler: , ,
12:44
 // Kenan Akkuş
Hay okumaz olaydım!.. Allah belanızı versin! Tüylerim diken diken oldu. Bu nasıl bir sapıklık, bu nasıl bir ruh hali, bu nasıl bir vicdansızlık! 100 defa, tekrar tekrar idam edilmesi şart böylelerinin. Asacaksın, tam gebereceği zaman kurtarıp, tekrar asacaksın, sonunda ayağına 50kğ yük bağlayıp öyle asıp geberteceksin....
19 Mart 2013 12:44
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler