YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Veli Küçük sğlık sorunlarıyla boğuşuyor
Veli Küçük sğlık sorunlarıyla boğuşuyor
Veli Küçük sğlık sorunlarıyla boğuşuyor
15 Temmuz 2008 / 15:00 Güncelleme: 00 0000 / 00:00


Veli Küçük sğlık sorunlarıyla boğuşuyor. Tutuklu sanık kafa travması geçirerek hastaneye kaldırıldı. Ergenekon soruşturması kapsamında Kandıra F Tipi Cezaevi'ne tutuklu bulunan Emekli Tuğgeneral Veli Küçük, bu sabaha karşı yarı baygın halde bulundu. Küçük banyoda düşme sonucu kafa travması geçirdi.


Banyoda düşmeye bağlı baygınlık geçirmesi üzerine Kocaeli Devlet Hastanesi acil servisinde tedavi altına alınan Küçük, burada bir süre gözetim altında tutuldu.
Acil serviste tedavi altına alınan Küçük'ün, kan ve idrar tahlilleri yapıldı, tomogrofisi ve rontgeni çekildi.


Hastanenin Görüntüleme ve Kan Merkezi'nde iki kez röntgeni, tomografisi çekilen ve ardından da çeşitli tahlilleri yapılan Küçük'ün nöroloji uzmanı tarafından kontrol edildikten sonra hastaneye yatırılmasına karar verildi.


Küçük, daha sonra işlemlerinin tamamlanmasının ardından hastanenin mahkum koğuşuna yatırıldı. Bu sırada, jandarma ekipleri, hastanenin çevresinde yoğun güvenlik önlemi aldı.


HAYATİ TEHLİKESİ BULUNMUYOR


Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Şenol Ergüney, gazetecilere, sabah saatlerinde hastaneye getirilerek tedavi altına alınan Veli Küçük'ün rahatsızlığı ile ilgili bilgi veremeyeceğini bildirdi.


Küçük'ün sağlık durumu ile ilgili detaylı bilgiyi Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı'na verdiğini bildiren Ergüney, buradan bilgi alınabileceğini kaydetti. Ergüney, Küçük'ün hayati tehlikesinin bulunmadığını sözlerine ekledi.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler