YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uzman çavuşun sır intiharı
Uzman çavuşun sır intiharı
16 Mart 2010 09:32
125. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığında görevli Uzman Çavuş Erdem Acar, beylik tabancasıyla hayatına son verdi.

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde bir uzman çavuş, beylik tabancasıyla intihar etti.
Alınan bilgiye göre, 125. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığında görevli Uzman Çavuş Erdem Acar, Emek Mahallesi'ndeki evlerinde kimsenin olmadığı sırada henüz belirlenemeyen nedenle başına dayadığı tabancayı ateşleyerek intihar etti.

Olayın bildirilmesi üzerine emniyet ekiplerinin yanı sıra 125. Er Eğitim Alay Komutanı Jandarma Albay Ahmet Adnan Şimşiroğlu da Acar'ın evine gelerek incelemelerde bulundu.

 Evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenilen Acar'ın cenazesi, yapılan incelemenin ardından Safranbolu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

AA

cok kötüyüz hepimiz ailemiz yerinden sarsildi
 // özlem kara
Bütün ailemdekilerin hepsinin basi sagolsun Allahim basta teyzeme kardeslerine ve aile ferdlerimize tekrar sabir versin.Allah'tan rahmet ve günahlari affola.Bu aciyi hicbir zaman yüreklerimizden atamacagiz ama insallah birdaha böyle bir felaketlede karsi karsiya gelmeyiz.Burdan bütün ailemdeki genclere seslenmek istiyorum. Lütfen bir sorununuz olursa paylasalim Allaha sükür ailemiz birbirine düskün ve hepimiz bir birimizi cok seviyoruz hicbir sey caresiz degildir. Lütfen paylasalim beraber......
18 Mart 2010 14:00
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler