YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Uzman çavuşu öldürüp intihar etti
Uzman çavuşu öldürüp intihar etti
26 Aralık 2012 22:20
Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, yüksek sesle müzik dinlediği iddiasıyla tartıştığı komşusu uzman çavuşu av tüfeğiyle vurarak öldüren emekli polis, aynı silahla intihar etti.

Olay, Saraylı Kalıcı Konutları 570. Ada 13. Blok'ta meydana geldi. Gölcük Donanma Komutanlığı görevli Uzman Çavuş Ferhat Yakar (34), yüksek sesle müzik dinlediği iddiasıyla yan kapı komşusu emekli polis memuru Selim Bağcı (59) ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine, emekli polis memuru Selim Bağcı, av tüfeği ile uzman çavuş Ferhat Yakar'ı vurarak öldürdü. Bağcı daha sonra aynı silahı çenesine dayayarak intihar etti. Silah sesleri üzerine binaya gelen komşuları, uzman çavuş ve emekli polis memurunun cansız bedenleri ile karşılaştı, durum hemen polise polise bildirdi. Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından cesetler, otopsi yapılmak üzere asri mezarlık morguna kaldırıldı.

        
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.


      
 Bu arada şahısların muhtar komşusu, bugüna kadar aralarında meydana gelmiş bir kavganın bulunmadığını, kanka olduklarını söyledi. Uzman Çavuş Yakar'ın 8 ay önce apartmana bekar olarak taşındığını belirten muhtar, emekli polisin uzun süredir dairede ikamet ettiğini söyledi. 

CHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler