YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ünlü sanatçı peygambere komşu olmak istiyor
Ünlü sanatçı peygambere komşu olmak istiyor
16 Nisan 2013 17:10
Adana'da düzenlenen 'Kutlu Doğum' etkinliklerine katılan ünlü pop sanatçısı Yusuf Güney bu kez ilahi söyledi. Güney, hiçbir zaman mal, şan ve şöhreti arzulamadığını belirterek, "Tek isteğim Peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak." dedi.

Adana Müftülüğü'nün TÜYAP Fuar Alanı'nda düzenlediği Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri dolu dolu geçiyor. Her gün farklı organizasyonlarla Efendimiz'in anlatıldığı programda ünlü sanatçı Yusuf Güney ve Uğur Işılak 'ilahi ve naat-ı şerifler' okudu. 'Dünyayı değiştiren kutlu doğum' isimli tek perdelik tiyatro oyunu sergilenirken, Asım Yıldırım, şiir ve sunumuyla programa zenginlik kattı. Pop müziğin önemli isimlerinden Yusuf Güney, söylediği ilahilerle Adanalıların gönlünde taht kurdu.

Sahnede 'Yüce Allah'ın salamı üzerinize olsun' diyerek izleyicileri selamlayan Güney, "Bu güzel gecede bu güzel aylarda sizlerle olmaktan mutluyum. Zaten nur yüzünüze vurmuş. Gerçekten güzel bir topluluk var. Hepinizden Allah razı olsun ayağınıza sağlık. Böyle özel bir gecede sahne almak benim için bir onurdur. Hayatta çok zor dönemler geçirdim. Hiçbir zaman mal, şan ve şöhreti arzulamadım. Tek arzum Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet (sav)'in şefaatine nail olmak. Ve ona komşu olabilmek. Allah bizleri O'na komşu yapsın." dedi.  


CHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler