YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Umreden döndüler
Umreden döndüler
31 Mart 2010 18:39
Beraber Umre'ye giden ünlü sanatçılar Kibariye ve Safiye Soyman yurda döndü.

Eşi Ali Küçükbalçık ile birlikte Cidde'den İstanbul'a gelen Kibariye, Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Orada hep ağladım, sevinçten ağladım. Bu duygular gerçekten anlatılmaz. Allah oraya gitmeyi, hacca gitmeyi herkese nasip etsin. Ben kendimi tutamadım her saniye ağladım. Ailem olmasa, çocuğum olmasa hep orada kalmak isterdim, geri dönmek istemezdim, o kadar güzel... Allah izin verirse hacca da gideceğiz. Nasip işi. Safiye Hanım'la orada birlikteydik, birlikte dua ettik. Onu da çok seviyorum. Allah'ın sevdiği kuluymuşuz, bize de nasip oldu'' dedi.
 

Safiye Soyman da, Umre ziyaretinin çok güzel geçtiğini ifade ederek, "İbadetlerimizi yaptık, çok dualar ettim. En başta oğlum için çok yalvardım. Hakikaten herkesin görmesi lazım. Bu duygu anlatılmaz, herkesin görüp, yaşaması lazım. Muhteşem bir duygu. Allah nasip ederse her sene gideceğim" diye konuştu.
 

Bir gazetecinin, ''Faik Bey de gidecek mi?'' sorusu üzerine Soyman, ''İnşallah o beni hacca götürecek. Allah nasip ederse ben de, Kibariye de hacca gideceğiz'' ifadelerini kullandı. İHA
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler