YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Umre seyahati kazandı, kocasını inandıramadı
Kayseri’de, Meysu Outlet Alışveriş Mağazası tarafından yapılan hediye çekilişinde Şenol ile Sahure Dinç çifti Umre seyahati kazandı.
Umre seyahati kazandı, kocasını inandıramadı
10 Nisan 2013 / 11:24 Güncelleme: 10 Nisan 2013 / 11:30

Çekiliş sonrası müjdeli haberi vermek için ünlü sunucu Vatan Şaşmaz ile birlikte eşi Şenol Dinç’i arayan Sahure Dinç eşine Umre çekilişini kazandığını bir türlü inandıramadı. Çiftin telefondaki konuşmaları, vatandaşları gülme krizine soktu. 

Meysu Outlet Alışveriş Merkezinin düzenlediği etkinlikte, mağazalarında alışveriş yapan müşterilerine çekişle ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın sunumuyla 48 hediye verdi. Çekilişi heyecanla bekleyen Sahure Dinç’e Umre seyahati çıktı.

Ardından Sahure Dinç, mutlu haberi vermek için Vatan Şaşmaz'ın telefonu ile eşi Şenol Dinç'i aradı. Sahure Dinç, kendisini tanıttıktan sonra eşine Umre seyahatini kazandıkları müjdesini verdi. Şenol Dinç'in eşine, "Bu numara kimin kız?" diye sorması ödül törenine katılan vatandaşların ve Vatan Şaşmaz'ın gülmesine neden oldu.

Sahure Dinç'in "Yanımda Vatan Şaşmaz var, Umre seyahati bize çıktı. İnanmazsan Vatan Şaşmaz ile konuş" demesi üzerine Şenol Dinç, "Yalan konuşma kız çıkmaz" dedi.
Şenol Dinç, eşinin uzun uğraşları sonrasında Umre seyahati kazandıklarına ancak inanabildi.

İşte o anlar:

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler