YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ucuz yeni yıl hediyeleri bayan ve erkek 2016
Ucuz yeni yıl hediyeleri bayan ve erkek 2016
29 Aralık 2015 17:51
Yeni bir yıla girerken yeni yıl hediyeleri sevdiklerimize güzel bir yıl temennisinin simgesi olur. Yeni yıl hediyesini hala seçemediyseniz haberimizi okuyun. En düzel yeni yıl hediyeleri bayan ve erkek için tavsiyeler haberimizde.

 Erkek veye bayan arkadaşınıza yılbaşı hediyesi olarak ne alınır diye karar kara düşünmeyin! ... Bayan sevgiliye yılbaşı hediyesi almak için oldukça fazla seçenek var. Yeni yıl hediyeleri bayan ve erkek 2016 haberimizde.

Yeni yıl hediyeleri her yıl yeni yılı olmazsa olmazları arasında yer alır. Bir önceki yılın bitişi ve yeni bir yıın gelişi kişilerde yenş umutlara vesile olur. Yeni bir yılın şans, mutluluk getirmesi dileği, sevdiklerimizi, dostlarımızı mutlu etmek arzusuyla yaptığımız alışverişler sevdiklerimizin hoşuan gider.

Yeni yıl hediyeleri, hediye alacağımız kişilere göre de değişikliler gösterir. Arkadaşlarımıza alacağımız hediyeler, sevdiğimiz değer verdiğimiz kişilere alacağımız hediyelerden farklı bir özellik taşır. Yılbaşı, Hıristiyanlar arasında Noel kutlamaları olarak bilinen ve Hz. İsa’nın doğum tarihi olarak kabul edilen yılbaşı 25 Aralık tarihinde başlar ve bir hafta devam eder. Hristiyanlık için dinî bir özellik taşır. Diğer dinler için yılbaşı sadece bir takvim olayıdır, hiçbir dinî özelliği yoktur. Yılbaşında ne hediye alınır?

Bu nedenle Yılbaşı için alış-veriş yapılması, özel yemekler hazırlanması diğer dinler için sadece, yeni bir yıla başlamanın vermiş olduğu heyecanı ve sevinci ifade eder. Son yıllarda yaygınlaşan yılbaşı hediyesi için çeşitli alternatifler yer almaktadır. Yılbaşı hediye alternatifleri nedir? Yeni yıla girmeyi kutlamak anlamına da gelen Yılbaşı gecesi genellikle akraba ve yakın komşular ile birlikte geçirilir. Günümüzde eğlence yerlerinde, turistik tesislerde yılbaşını geçirme yaygınlaşmaktadır. Sevdiklerinize alacağınız, Yeni yıl hediye önerileri ve sevgiliye yeni yıl hediyesi önerilerini haberimizin ayrıntılarında bulabilirsiniz.

YENİ YIL HEDİYELERİ 2016 YILINDA DA İLGİ GÖRÜYOR!

Yeni yıl hediyeleri 2015 yılının sonlarına yaklaştığımı bu günlerde ayrı bir önem taşıyor. Eski yılı iyi ve kötü anılarla atlattığımız, yeni bir yıla yeni umutlarla girdiğimiz gün olan yılbaşında sevdiklerimiz ile bir arada olmanın yanı sıra onlar verdiğimiz hediyeler ve özel programlar herkesi mutlu eder.

Özellikle kent merkezlerimizde devam eden yılbaşı kutlamalarındaki amaç, üzüntü ya da sevinciyle bir yılı geride bırakmak ve yeni beklentilerin başlayacağı bir yıla adım atmanın farklı bir yoludur. Bu yılın iyi geçmesine yönelik dilekler, kişilerin sevdiklerine hediyeler alması, tebrik kartları göndermesi farklı bir mutluluk sağlar. Diğer bayramlarımızda olduğu gibi yılbaşında da tebrik kartlarının toplu olarak satıldığı Pazar yerleri oluşturmuştur, gibi uygulamaları beraberinde getirir. Tebrik kartlarında yeni yılın iyi geçmesine yönelik dileklerde bulunulur, sağlık, mutluluk ve başarı dolu yıllar temenni edilir.    

YILBAŞI HEDİYE SEÇİMLERİ NASIL YAPILMADIR?
Yılbaşı hediye seçiminde dikkat edilmesi en önemli konulardan birisi hediye alınacak kişinin, ihtiyacına, yaş durumuna dikkat edilmesi gerektiğidir. Yaşa zevke göre alacağınız hediyeler yanında zevkini çok net tahmin edemediğiniz arkadaş ve dostlarınıza daha genel hediyelerde alabilirsiniz.  
Yılbaşı kutlamalarında çeşitli eğlence ve oyunlar da yer almaktadır. Tombala, yılbaşı gecesinin özel oyunudur. Bunun yanında fincan “yüzük oyunu”, iskambil, okey, tavla gibi oyunlar oynanmaktadır. 

YILBAŞI HEDİYELERİ ERKEK NELER ALINABİLİR

Yışbaşı hediyeleri içinde erkeklere alınabilecek hediye alternatifleri şu şekilde olabilmketedir. Cüzdan, saat, gömlek, mayetik kum saati, isme özel deri cüzdan, anaktarlık gibi ürünler,özel isim ve tarih yazılı metal çakmak,kalem seti gibi hediyeler önerilebilir.

YILBAŞI HEDİYESİ OLARAK İLK TERCİH EDİLEN PARFÜM!

Yılbaşı hediyeleri seçiminde genellikle ilk tercih edilen ilk hediye parfümdür. Parfüm hemen herkesin hoşuna giden bir hediye olması açısından güzel bir alternatif olarak görülse de. Çok iyi tanımadığınız birisine alınan parfüm onun zevkine uygun olmayabileceği gibi bunu kullanmama ihtimalini de ortaya koyar. 

YILBAŞI HEDİYESİ ALTERNATİFİ ATKI!

Yılbaşı hediyelerinde alternatif bir seçenek de atkı’dır. Her yıl farlı desenlerde ve modellerde üretilen atkılar, ne kadar çok olsa da farklı bir modeli her zaman büyük etki yaratacaktır.  İster takım atkısı ister isminizin yazacağı atkılar sizin için Sevdiğinizi mutlu etmenin bir yoludur.

YILBAŞI HEDİYESİ ROMATİK GÜL YAPRAKLARI

YIlşbaşı hediyesi alternatiflerinizde; Eşiniz ya da sevgilinizle romantik bir ortamda baş başa kutlamak varsa, işte sizin için harika bir öneri; Yılbaşı gecesinde Romantik Kırmızı Gül Yaprakları bu özel geceye özel farklı bir konsepti oluşturur.

YILBAŞI HEDİYESİ EN FAZLA TERCİH EDİLEN BİR DİĞER ÜRÜN SAATTİR!

Yılbaşı hediyelerin de en çok tercih edilen bir diğer üründe saattir. Özelikle kasınlar arasında önemli bir yer teşkil eden saatler, Kadınların aksesuar tercihlerinde ilk sıralarda yer alır. Kolunda taşıyacağı baktıkça sizi hatırlayacak bir hediye türü olarak saat her zaman değer gören bir hediyedir. 

FARKLI BİR YILBAŞI HEDİYE ÖNERİSİ ÇANTA VE BAKIM KREMİ!

Yılbaşı hediye önerileri arasında çantalar ve cilt bakım ürünleri de ayrı bir yer taşır. Kadınların olmazsa olmazları arasında yer alan çantalar iyi bir tercihle onları mutlu etmenin en etkili yollunu temsil eder. Cilt bakımına çok önem veren kadınlar için ise, kış soğuklarında ufak çanta ile elini dondurmamasını sağlarsınız. Çanta ve eldiven birbirini tamamlayan şık bir ikilidir.

 

 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler