YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkü bardaki patlama kamerada!
Türkü bardaki patlama kamerada!
18 Temmuz 2013 16:22
İstanbul’da 5 kişinin hayatını kaybettiği yangın ve patlamanın güvenlik kamerası ortaya çıktı. Olay bir işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Edinilen bilgiye göre, olay Sultangazi İlçesi Gazi Mahallesi’nde bulunan Can Türkü Evi’nde meydana geldi. İşyerinde geçen hafta yapılan ses izolasyonu ve kartonpiyer çalışması sırasında yangın çıktı. Dükkandaki kimyasal maddeler yüzünden peş peşe patlamalar meydana geldi, bu patlamalarda kartonpiyerci 28 yaşındaki Muharrem Duran yanarak can verdi. Yangına müdahale etmeye çalışan işyeri sahibi Veli Erdoğan, oğlu Can Erdoğan, türkü evi çalışanı Akan Şimşek ve kartonpiyer işçisi Çetin Aksoy, duman ve gazdan aşırı etkilenerek hastaneye kaldırıldı. Ancak 4 yaralı da kaldırıldıkları hastanede öldü.
 
Olay anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde çıkan dumanın ardından, meydana gelen patlamalar görülüyor. Patlamaların ardından yaşanan panik dikkat çekiyor. Hayatını kaybeden Can Erdoğan’ın görüntülerde son kez işyerine girdiği görülüyor.
 
Öte yandan işyeri sahibi Veli Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı olarak çalıştığı ve boş zamanlarında türkü bar işlettiği öğrenildi.İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler