YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türk Hava Yolları’nın belgeseli çekildi
Türk Hava Yolları’nın belgeseli çekildi
19 Aralık 2014 07:45
Kapılarını ilk kez National Geographic Channel kameralarına açan Türk Hava Yolları’nın günlük operasyonu izleyiciyle buluşuyor.

21 Aralık Pazar günü, saat 21:00’de Nat Geo People’da prömiyeri gerçekleşecek ‘Inside: Türk Hava Yolları’, ocak ayında ise National Geographic Channel ekranına taşınıyor. Yapım, dünyada en fazla ülke ve ayrıca en fazla enternasyonel destinasyona uçuş sağlayan ve Skytrax yolcu tercihleri sıralamasında son dört yıldır ‘Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi’ seçilen Türk Hava Yolları’nın günlük operasyonunun perde arkasını mercek altına alıyor.

Nat Geo People’ın ardından National Geographic Channel ekranlarında da gösterime girecek yapım, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda geçen bir hafta sonunu konu alıyor. Tüm olan bitenin Nat Geo kameraları önünde gerçek zamanlı yaşandığı program, yaklaşık 13 saat süren Sao Paulo uçuşunda, tüm sınıflarda sunulan hizmetin detaylarından kabin ekibine, yolcu hizmetleri yetkilisinden bagaj görevlisine, vize ve pasaport kontrol memurundan, uçak bakım şefine kadar sistemin sorunsuz işlemesini sağlayan çalışanların günlük çalışmasını ekrana getiriyor.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler