YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Turist polisi yaraladı
Turist polisi yaraladı
15 Şubat 2013 18:55
Otobüs Terminali’nde kredi kartı ATM cihazına sıkışınca polisten yardım isteyen Tatianna O., olumsuz yanıt alınca polis noktasının camlarını kırdı. Karakola götürüldüğü esnada ise bir polis memurunu makyaj makasıyla 20 yerinden yaraladı.

Edinilen bilgiye göre Rus asıllı turist Tatianna O. (42), dün akşam İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeki ATM’den kredi kartı ile işlem yapmak istedi ancak kart ATM’de sıkıştı. Bunun üzerine otogar polis noktasına giden Tatianna, görevli memurdan yardım istedi. Polis memuru ise yapabileceği bir şey olmadığını ve banka yetkilileri ile irtibata geçmesi gerektiğini söyledi. Bunun üzerine sinirlerine hakim olamayan Tatianna O., yangın tüpüyle polis noktasının camlarını kırdı.

Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Tatianna O., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürülmek üzere araca bindirildi. Tatianna O., çantasından çıkardığı makyaj makası ile aracın ön koltuğunda oturan Bekirpaşa Polis Merkezi’nde görevli polis memuru N.B.’yi 20 yerinden yaraladı. Güçlükle durdurulabilen Tatianna O., elinden suç aleti alınarak polis merkezine götürüldü. Hastanede tedavi gören polis memuru N.B. ise 3 gün iş göremez raporu aldı. İşlemleri tamamlanan Tatianna O. adliyeye sevk edildi.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler