25 Ocak 2017 Çarşamba
  • Altın147,005
  • BIST84.208
  • Dolar3,7769
  • Euro4,0596
  • Euro/Dolar0.00
  • Sterlin4,7314
  • İstanbul6 °C
  • Ankara-2 °C
  • İzmir7 °C
  • Konya-2 °C
  • Adana12 °C
  • Antalya6 °C
  • Diyarbakır1 °C
  • Bursa5 °C
  • Kayseri-3 °C
  • Kocaeli3 °C
  • Şanlıurfa3 °C
  • Gaziantep5 °C
  • İçel10 °C
YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tüm deniz otobüsü seferleri iptal
Tüm deniz otobüsü seferleri iptal
03 Şubat 2013 20:09
Marmara Denizi'nde etkili olan rüzgar nedeniyle bazı İç ve Dış Hat deniz otobüsü seferleri iptal edildi.

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.'den (İDO) alınan bilgiye göre denizde etkili olan rüzgar nedeniyle bazı seferlerin iptal edildiği belirtildi. Başta Hızlı Feribot olmak üzere İç ve Dış Hat Deniz Otobüslerinde iptal edilen seferler şöyle:

2HIZLI FERİBOT VE DIŞ HAT DENİZ OTOBÜSLERİ

03-02-2013 17:00 Yalova / Kartal Deniz Otobüsü

03-02-2013 17:00 Yalova - Yenikapi Deniz Otobüsü

03-02-2013 17:15 Bostanci - Yenikapi - Armutlu Tatil Köyü - Armutlu Deniz Otobüsü

03-02-2013 17:30 Yenikapi - Bursa Hızlı Feribot

03-02-2013 17:40 Yalova - Yenikapi Ferry Cat tipi hızlı feribot

03-02-2013 17:40 Yenikapi - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

03-02-2013 17:50 Bandirma - Yenikapi - Bostanci Deniz Otobüsü

03-02-2013 18:00 Bostanci - Yenikapi - Bandirma Deniz Otobüsü

03-02-2013 18:00 Bursa - Yenikapi Hızlı Feribot

03-02-2013 18:15 Armutlu - Armutlu T.K. - Yenikapi - Bostanci Deniz Otobüsü

03-02-2013 18:30 Yenikapi - Yalova Deniz Otobüsü

03-02-2013 18:30 Kartal / Yalova Deniz Otobüsü

03-02-2013 19:30 Yalova - Yenikapi Ferry Cat tipi hızlı feribot

03-02-2013 19:30 Yenikapi - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

03-02-2013 19:30 Yalova / Kartal - Bostanci Deniz Otobüsü

03-02-2013 20:30 Yenikapi - Bursa Hızlı Feribot

03-02-2013 20:30 Bursa - Yenikapi Hızlı Feribot

İÇ HATLARDAKİ İPTAL SEFERLER İSE ŞÖYLE

Bostancı - Kadıköy - Yenikapı - Bakırköy Hattı

Kabataş - Adalar - Bostancı Hattı".

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler